Kailia Posey’nin Annesi Geç Bebekleri ve Tiaras Yıldızını Nasıl Hatırlıyor?


Kailia Posey “herkesin içindeki iyiyi buldum” der merhum Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar yıldızın annesi.

E ile özel bir röportajda! Haberler, Marcy Posey Gatterman 2 Mayıs’ta 16 yaşında intihar ederek ölen kızının iç ısıtan anılarını hatırladı.

Kailia hakkında “Herkese karşı nazikti. Herkesin içindeki iyiyi buldu. Ve hatta o gösterişli dünyada bile” dedi. “Onun bir filmde olduğunu asla bilemezsin…[the 2019 film] Eliveya üzerinde Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar eğer izlemediysen. Bundan hiç bahsetmedi, bu konuda hiçbir şey söylemedi. Sadece hala hayat hakkında alçakgönüllü.”

Marcy, Kailia’nın “aptal” ve “çalışkan” olan “en iyi arkadaşı” olduğunu söyledi.

“Yani, dışarı çıkar ve biraz para kazanmak istese komşuları için kar küremeye giderdi” dedi. “Her şeyi denedi. Tatlı, sadece tatlı ve çalışkan biri ve sarılmayı severdi.”

Marcy hatırladı, “Sadece hatırlıyorum [her] okuldan eve gelir gelmez adımı bağırmak. ‘Anne! Anne!’ ‘Kailia, gel beni bul’ gibiyim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332341/how-kailia-posey-s-mom-wants-the-toddlers-tiaras-star-to-be-remembered-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir