Kaia Gerber’in Oscar 2023 Randevu Gecesi Austin Butler’a Takıldık


Austin Butler Ve Kaia Gerber 2023 Oscar sonrası partilerini salladı.

Çift kırmızı halıda boy gösterdi. Gösteriş Fuarı95. Akademi Ödüllerinin ardından 12 Mart’ta Beverly Hills’de yıldızlarla dolu parti. Bu vesileyle, Oscar’larda klasik bir Saint Laurent smokini giyen Austin, parti sonrası için moda evinden ipek bir gömlek ve Kaia ışıltılı bir Celine elbisesi giyerek ikinci bir görünüm kazandı. (Buradaki her parti sonrası görünüme bakın.)

için büyük bir geceydi. Elvis karşısında ilk Oscar’ını kazanan aktör Balina‘S Brendan Fraser, Inisherin’in Banshees’i‘S Colin Farrell, Güneş’ten sonra‘S Paul Mescal Ve Yaşamak‘S Bill Nighy. Ödül Brendan’a giderken, Austin sahneye çıkan oyuncuyu gururla ayakta alkışladı. (Kazananların tam listesine buradan bakın.)

Dolby Theatre’daki tören için Austin’in bir arkadaşı ve temsilcisi vardı. James Farrell onun tarafında. Ancak parti sonrası zamanı geldiğinde Kaia, Austin’in yalnız yürümediğinden emin oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367066/we're-stuck-on-austin-butler-and-kaia-gerber's-oscars-2023-after-party-date-night?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir