Kaia Gerber’in ‘Elle’ Kapağındaki Amerikan Bayrağı Kıyafeti: Fotoğraflar – Hollywood Life


kaia gerber


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Cass Bird

Kaia Gerber şubat kapağı geldi elle ve fotoğraf çekiminde büyüleyici görünüyordu. 21 yaşındaki model, çekimleri bir Amerikan bayrağı, minik bir bikini ve daha pek çok seksi kıyafetle katletti.

kaia gerber
‘Elle’ için Kaia Gerber. (Cass Kuş)
kaia gerber
‘Elle’ için Kaia Gerber. (Cass Kuş)

Kapakta Kaia, derin V yakalı, uzun kollu pullu altın rengi Celine by Hedi Slimane mini elbisesiyle muhteşem görünüyordu ve yine tasarımcıdan bir çift siyah deri savaş botu ile tasarladı. Kapak görünümünü sevsek de, formadaki favori kıyafetimiz Amerikan bayrağı Vaquera elbisesiydi. Kumsalda çekilen fotoğrafta Kaia tamamen üstsüzken bayrak göğsünü kapatıyor ama kaslı karın kaslarını sergiliyor.

kaia gerber
‘Elle’ için Kaia Gerber. (Cass Kuş)

Başka bir fotoğrafta Kaia, üzerinde büyük boy asker yeşili bir ceket ve siyah deri botlar olan küçük gümüş pullu mini bir elbiseyle başka bir Celine by Hedi Slimane takımıyla sallanırken resmedildi. En sevdiğimiz fotoğraflardan biri Kaia’yı, denizci şapkası ve bir çift yüksek belli Wolford külotu ile Hedi Slimane imzalı, dökümlü siyah Celine bikini üstüyle resmetti.

kaia gerber
‘Elle’ için Kaia Gerber. (Cass Kuş)
kaia gerber
‘Elle’ için Kaia Gerber. (Cass Kuş)

Sanki kıyafetleri daha seksi olamazmış gibi, Kaia muhteşem figürünü krem ​​rengi Victoria’s Secret örgü setinde sergiledi, dar kolsuz kısa bir üst ve uzun bacaklarını sergileyen uyumlu yüksek belli sıcak pantolonlar. Üstünde bir yelek ve geniş açık tutmayı seçtiği düğmeli gömleğinden pullu görünümüne kadar – fotoğraf çekimi muhteşemdi ve yardım edemedik ama annesine ne kadar benzediğini fark ettik. Cindy Crawford.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/kaia-gerber-american-flag-outfit-elle-cover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir