Kaia Gerber ve Austin Butler, Galibiyetinden Sonra 2023 Altın Küre’de Öpüşüyor – Hollywood Life


Kaia Gerber ve Austin Butler, Galibiyetinden Sonra 2023 Altın Küre'de Öpüşüyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Daniel Cole/AP/Shutterstock

Austin Butler 2023 Altın Küre Ödülleri’nde büyük ödül kazandı ve ardından kız arkadaşı, Kaia Gerber, onu tebrik etmek için yanındaydı. Kaia, etkinliğe Austin ile katılmasa da, gösterinin ardından tören dışında onunla buluştu. İkili, Beverly Hills Hotel’de tutkulu bir öpücüğü paylaşırken, Kaia gururla kollarını Austin’in boynuna doladı ve ona sarıldı.

Kaia ayrıca bir Altın Küre parti sonrası kutlamak için Austin’e katıldı. İkili, etkinliğe giderken Kaia saf siyah bir elbise giyerken fotoğraflandı. Austin, bir elini sımsıkı tutarak onu heyecanlı insanlardan oluşan bir kalabalığın arasından geçirdi. Austin ve Kaia’nın dışarıdaki büyük gecesi, ailesiyle bir tatil tatilinin ardından gelir. Cindy Crawford ve rande gerber, Meksika’da. Austin, yıllık gezileri için ünlü aileye katıldı ve o ve Kaia, kaçıştan paparazzi fotoğrafında mayolarıyla güneşlenirken görüldü.

Austin ve Kaia bir yılı aşkın süredir birlikteler. Ayrılmasının ardından 2021’in sonunda çıkmaya başladılar. Yakup Elordi. Austin daha önce bir ilişki içindeydi. Vanessa Hudgens 2020’de çekimler sırasında olan ayrılmalarından önceki sekiz yıl boyunca Elvis Avustralyada.

Austin ve Kaia ilk başta ilişkileri konusunda son derece gösterişsizken, son zamanlarda aşklarını daha halka açık hale getirdiler. Mart 2022’nin sonunda çift olarak ilk resmi etkinliklerine katıldılar. Şimdi, işler kesinlikle aralarında ciddileşiyor.

Geçenlerde bir kaynak “Kaia, Austin’de kesinlikle uzun vadeli bir potansiyel görüyor” dedi. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. “Austin çok saygılı, çok komik ve onu sürekli çatlatıyor ve ona inanılmaz davranıyor.” Üstelik, kaynağımıza göre Austin, Kaia’nın ebeveynlerinden onay mührü aldı. İçeriden biri, “Ailesinin Austin’le olan ilişkisini onaylaması ve ona onun kadar tapması onun için dünyalara bedel,” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/kaia-gerber-austin-butler-kiss-golden-globes-2023-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir