Kahramanınız Judy Blume Olmadıkça, Kahramanınızla Asla Tanışmayın


Kuşkusuz korkuları vardı. Yaklaşık 50 yıl boyunca uyum sağlama tekliflerini geri çevirdi. margaret– Tanrı ile takas yapan ve büstünü büyütmesi gerektiğini, yapması gerektiğini hisseden unvanlı altıncı sınıf öğrencisi hakkında – yönetmene kadar Kelly Fremon Craig ona yazdı, sonra yüz yüze bir dava açmak için Florida’ya uçtu.

Fremon Craig E’ye “Ona olan hayranlığımın samimi olduğunu söyleyebilirdi,” dedi! Haberler. “Ona o mektubu yazdığımda, bu bir aşk mektubuydu. Çalışmalarının benim için ne kadar yol gösterici olduğuydu. Judy Blume’un bana hissettirdiği gibi insanlara hissettiren şeyler yazmak istedim.”

Görev tamamlandı. İkna olduktan sonra, “Bunu görmek için etrafta olmam harika” diye şaka yapan Blume’un bir anlaşmazlık noktası vardı: “‘Bunu bugüne çeviremezsin’,” diye talimat verdi Fremon Craig 1970’lerde geçen kitap. “Tamamen farklı olurdu.” Yine de, izin verdiği gibi, “duygular aynı olurdu.”

Çünkü Z Kuşağı TikTok, Snapchat, YouTube ve çocukların ilgisini çeken diğer her şeye sahipken, onlar da tıpkı bizim gibi o tuhaf yıllardan geçmek zorunda kalıyorlar.

Blume, “Elektronik değişir, yaşama şeklimiz değişebilir, ama içindekinin o kadar da değiştiğini düşünmüyorum,” dedi. “Nesiller arasında bir bağlantı var.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372381/never-meet-your-hero-unless-your-hero-is-judy-blume?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir