Kafa Karıştıran Sonbahar Havaları İçin Paketlenebilir Ceketlerde En İyi Fırsatlar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Giyinmeden önce hava durumu uygulamanızı milyonlarca kez kontrol edebilirsiniz, ancak sonbahar havası için giyinmek çok zor olabilir – özellikle de tüm gün dışarıdaysanız. Hepimiz katmanlar halinde giyinmenin akıllıca olduğunu biliyoruz, ama bir tanesini çıkardığınızda o katmanları ne yaparsınız? Kalın paltonuzu tutarak dolaşmak mı yoksa üzerinizde takılı kalmışken ter mi atmak istiyorsunuz? Bunların hiçbiri çekici seçenekler değil. Bunun yerine, ihtiyacınız olan sıcaklığı ve çok yönlülüğü sağlayan, paketlenebilir bir ceket tercih edin.

Tüm depolama alanınızı kaplamadan çantanıza koyabileceğiniz bu katlanabilir montlarla kafa karıştırıcı sonbahar havalarına hazır olacaksınız. Bu buluntuları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere favori mağazalarımızdan bazılarından satın alın: Amazon, 32 Derece, HSN, lululemonve QVC.

TL; DR: bu 155$’lık 32 Derece ceketi sadece 50$’a alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350578/the-best-deals-on-packable-jackets-for-confusing-fall-weather-lululemon-sam-edelman-32-degrees-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir