‘Kaba’ Oldu – Hollywood Hayatı


JoJo Siwa Candace Cameron Bure


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

JoJo Siwa neyi onayladı Candace Cameron Bure 46 yaşındaki Candace’i 24 Temmuz TikTok’ta tanıştığı “en kaba” ünlülerden biri yapan 11 yaşındaki haline yaptı. “Biliyorsun, küçükken zor bir deneyim yaşadım. 11 yaşındaydım ve büyük, büyük bir hayranıydım ve onunla fotoğraf çektirmek istedim ve onun için iyi bir zaman değildi” dedi. Dans eden anneler şap açıkladı Sayfa Altı 27 Temmuz’da, Candace’in JoJo’nun kırmızı halı galasında onunla bir fotoğraf istedikten sonra geri çevirdiğini itiraf etmesine atıfta bulunarak. Fuller Evi.

Şarkıcı, dansçı ve oyuncu daha sonra Candance’ı ustaca savunmaya devam etti. “Kötü bir deneyim yaşadığım için söyleyeceğim, bu onun korkunç bir insan olduğu anlamına gelmez” diye ekledi. “Bence bu onun için uygunsuz bir zamandı ve 11 yaşındaki küçük ben çok heyecanlı ve heyecanlıydım, ama bu onun şimdiye kadarki en kötü insan olduğu anlamına gelmez.”

JoJo Siwa Candace Cameron Bure
JoJo Siwa, Candace’in özrünü takiben Candace Cameron Bure’yi ‘en kaba’ ünlü olarak adlandırmaktan bahsetti (Fotoğraf: Shutterstock)

bu Fuller Evi yıldız sa devam etti26 Temmuz sabahı yaptıkları “harika” sohbetin ardından JoJo ile arasında husumet yok. O da bu tecrübeyi ders olarak aldı. “Ve bence öğreneceğimiz ders, kaç takipçiniz olursa olsun, bilirsiniz, 10 saniyelik trend olan bir TikTok videosunun bile zarar verebileceğinin farkında olmaktır çünkü sözlerimiz önemlidir ve eylemlerimiz önemlidir… hepimiz insanları etkileriz. çevremizde, TikTok’ta bizi izleyen insanları etkiliyoruz, evde birlikte olduğumuz insanları etkiliyoruz ve o sırada sadece biraz masum ve eğlenceli olsa bile ne paylaştığımıza dikkat ediyoruz ”diye açıkladı.

JoJo’nun kendisi ve eski genç yıldız arasındaki şaşırtıcı drama hakkındaki sözleri, bir gün önce Candace’den gelen uzun ve görünüşte içten özür dilemeye kıyasla oldukça kısaydı. Instagram’a gönderilen özür, Candace’ın JoJo’nun kendisiyle bu kadar sert bir etkileşimi olduğunu duyduğunda “şok olduğunu” söylemesiyle açıkça rahatsız oldu. Olanları açıklamaya devam etti ve genç sansasyondan bolca özür diledi. “11 yaşındaki kalbini kırdım. … Ahh. berbat hissediyorum. JoJo, çok üzgünüm,” dedi. “Özellikle bir anne olarak, sana böyle hissettirdiğim için kalbim kırılıyor ve annen için de üzgünüm, kızına bunu yaptım çünkü biliyorum ki biri çocuklarıma saldırırsa, biliyorsun anne ayı çıkar. ,” o ekledi.

Candace, samimi video için diğer yıldızlar tarafından hemen övüldü. “Sen resmen benim ruh hayvanımsın! Çok anlamlı bir şekilde koymak. Burada oturup ağlıyorum” Beverly Tepeleri, 90210 yıldız Tori Yazımı yorum yaptı videonun altında. “Sen gerçekten bir ilham kaynağısın! Seni seviyorum. Xo” Bristol Palin hatta videonun altında Candace ile tanıştığı zamanı hatırladı ve etkileşimi övdü. “Yıllar önce NYC’de otelin dışında sana rastladım, çok şaşırdım ve merhaba demek zorunda kaldım, sen tanıdığım en MUTLU insanlardan biriydin” yazdı. Artı, Jenna JohnsonJoJo kimdi Yıldızlarla Dans 2021’de ortak, ayrıldı üç kalp emojisi.

JoJo, sosyal medya sayfalarında durum hakkında daha fazla yorum yapmadı, ancak oldukça aktif kaldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/jojo-siwa-reacts-candace-cameron-bure-apology/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir