“Kaba Bir Yama” Kendall Jenner ve Devin Booker’ın Ayrılmasına Nasıl Yol Açtı?


Bazen yoldaki bir tümsek yolun sonuna kadar götürebilir.

İki yıllık flörtün ardından, Kendall Jenner ve Devin Booker son zamanlarda istifa etti. Bir kaynak E! Katıldıktan sonraki haftalarda zorlu bir dönemle karşılaştıklarına dair haberler Kourtney Kardashian ve Travis Barkerdüğünü birlikte.

İçeriden biri, “İtalya’da birlikte gerçekten güzel zaman geçirdiler” dedi. “Fakat geri döndüklerinde, aynı hizada olmadıklarını hissetmeye başladılar ve çok farklı yaşam tarzları olduğunu fark ettiler. Kendall, Devin’e zaman ve boşluk istediğini söyledi.”

Ancak, yakın zamanda ayrılmalarına rağmen, model ve Phoenix Suns oyuncusu hala dostane ilişkiler içinde. Kaynak, “O zamandan beri temas halindeler ve birbirlerini önemsiyorlar” diye ekledi. İkisi de bunu yapmayı umuyor ama şu an itibariyle bölünmüş durumdalar” dedi.

Kendall ve Devin, ikisinin Devin’s Maybach’ta birlikte gezerken görüldüğünde romantizm söylentilerini alevlendirmelerinden sadece aylar sonra, Haziran 2020’de resmen çıkmaya başladılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335504/how-a-rough-patch-led-to-kendall-jenner-and-devin-booker-s-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel