Justin ve Hailey Bieber Hawaii’den Tatlı PDA Fotoğraflarında Sarılıyor – Hollywood Life


Justin Bieber Hailey Bieber


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Justin Bieber Ve Hailey Baldwin Bieber tatlı aşklarını Hawaii’ye götürüyorlar! Muhteşem çift, profesyonel sörfçüyü kutlamak için tropik cennette tatil yaptı Kelia Moniz‘ nin 30. doğum günü ve görünüşte eğlenceli olan geziden birkaç fotoğraf yayınladı. 7 Şubat Salı günü, 28 yaşındaki “Yummy” hit yapımcısı bir slayt gösterisi paylaştı. instagram model karısıyla çok sevilen fotoğraflarıyla dolu. Aşağıda görülen ilk fotoğrafta Hailey, kırpılmış dantel bir atlet ve yüksek belli kot pantolonla ona sarıldı. Kırmızı moda güneş gözlükleriyle eşleştirilmiş tamamen beyaz bir toplulukta dünyanın zirvesinde görünüyordu. Ayrıca daha sonra slayt gösterisinde sevimli bir selfie ile yüzlerini birbirine değdirdiler.

Justin’in gönderisinde ayrıca Kelia’nın 3 aylık ve 2 yaşındaki oğullarıyla mutlu bir şekilde poz verdiği birkaç resim de vardı ve bunu geziden birkaç gönderi boyunca yaptı. Salı günkü ikinci paylaşımı, onu ve 26 yaşındaki Hailey’yi, aşağıda görülebilecek olan Kelia’nın küçük çocuğuyla bir restoranda otururken gösterdi. Ayrıca, gönderinin başlığında savunduğu bej bir şapka modelledi. “2023’ün tamamında sunhat,” diye yazdı.

Justin, on yıldan fazla bir süredir genç bir baba olmayı istemek konusunda açıktı. BUGÜN 2011’de biri olmayı çok isterdi. Ancak, 2020’de bir görünüm sırasında Ellen DeGeneres Gösterisi, Justin karısının izinden gittiğini söyledi. “Hailey’nin dışarı atmak istediği kadarına sahip olacağım,” diye yanıtladı. Ellen DeGeneres, şimdi 65 yaşında, bebek planlarını sordu. “Kendime küçük bir kabile olmasını çok isterdim, ama bu onun vücudu ve ne yapmak istiyorsa.”

Hailey ayrıca 6 Şubat’ta başlayan geziden, beyaz şortu ve atlet kıyafeti içinde Justin’e sarıldığı sevimli fotoğrafını da içeren bir dizi fotoğraf paylaştı. Ayrıca Kelia’nın oğlunu tutarken çekilmiş bir fotoğrafını, onun ve şarkıcının bir fotoğrafını da ekledi. Justine Skye orman gibi görünen bir yerde ve yüksek yırtmaçlı ve gül süslemeli çarpıcı parlak pembe bir elbise giyerken doğum günü kızını kucaklarken çekilmiş bir fotoğrafı. Sevdikleriyle geçirdiği gezi hakkında görünüşte duygusal bir şekilde, slayt gösterisine ağlayan gözlü bir emoji, birkaç gökkuşağı ve “en iyi” kelimesiyle açıklama yaptı.

Victoria’s Secret modeli son derece kaygısız görünüyordu. bir sonraki gönderisi, kıyafetinin bazı çekimlerini ve hareket halindeki bir arabanın sunroofunda durup keyifle başını sallarken çekilmiş bir videosunu içeren. Büyük boy bir “Hawaii” forması, siyah deri ceket ve mavi ve siyah spor ayakkabılarla sevimli ve rahat görünüyordu.

Hawaii kaçamağı, dört yıllık evli çiftin yeni yılı yeni yılla birlikte çalmasından sadece bir ay sonra geldi. Kylie jenner Ve Stassie Karanikolau Aspen, Colo’da Hailey bir kez daha saf bir neşe içinde görünüyordu. fotoğraflar ve videolar tatilden bir gönderi yayınladı, biri kışlık kıyafetleriyle kocasının kucağında oturuyordu. “Tatil Çöplüğü… en iyi zamanlar. en yakın arkadaşlar. Yeni Yılınız Kutlu Olsun” notuyla fotoğraf paylaştı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/justin-hailey-bieber-cuddle-pda-photos-hawaii/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir