Justin ve Hailey Bieber Cabo Getaway Sırasında Isıyı ve PDA’yı Açtı


Justin Bieber alınmış Hailey Bieber kuzeye kadar ve şimdi güneyde biraz eğleniyorlar.

Çift, 26 Mayıs’ta Meksika, Cabo San Lucas yakınlarındaki açık sularda şnorkelle yüzerken görüldü. Renkli bir bikini giyen Hailey, bir çift mor mayoyla bazı ışınları yakalayan kocasıyla yüzmeye gitti ve teknelerine dönmeden önce yakındaki koyları keşfettiler. Güvertede dururken, ikisi kurumadan önce tatlı bir kucaklaşmayı paylaştılar.

Bir görgü tanığı E! Justin ve Hailey’nin gezi sırasında “çok mutlu” göründükleri haberi, ikilinin gün boyunca kıkırdadıklarını ve “birbirlerini yakın tuttuklarını” kaydetti.

Seyirci, “Justin ona hayrandı ve her zaman onunla ilgileniyordu” dedi. “Harika zaman geçirdiler ve her zamankinden daha fazla aşık görünüyorlar.”

Güneşli kaldıkları süre boyunca, Justin ve Hailey, El Dorado Golf ve Plaj Kulübü’nde de kucaklaşıp bir golf arabasında öpüştükleri görüldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332688/justin-and-hailey-bieber-turn-up-the-heat-and-pda-during-cabo-getaway?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel