Justin Timberlake Viral Dans Videosunun Ardından Komik Bir Şekilde Özür Diledi


Justin Timberlake yerini yeniden buluyor.

41 yaşındaki şovmenin Washington DC’deki bir gösteri sırasında beceriksizce dans ettiği bir videonun viral hale gelmesinden bir haftadan kısa bir süre sonra Justin, bilgisayarına komik bir mea culpa yayınladı. Instagram Hikayeleri.

“DC, senden iki nedenden dolayı özür dilemek istiyorum: burada ve burada” 22 Haziran’da bir videoda söyledi, kamerayı ayağının yakınına kadar yakınlaştırırken. “İkisiyle de ayrı ayrı uzun uzun konuştum ve ‘Bana bunu bir daha yapma’ dedim.”

“Belki de hakiydi. Gerçek bir haki havasıydı” diye ekledi.

Justin daha sonra bunu hayranlarına telafi edeceğine ve ayaklarına atıfta bulunarak “doğru yapmak” için “buradaki bu iki adama” odaklanmaya söz verdi.

18 Haziran’da Justin bir parçası olarak sahneye çıktı. Suyun içinde bir şey kısa kollu düğmeli gömlek, gündelik haki pantolon ve turuncu spor ayakkabılar giyen ülkenin başkentindeki müzik festivali. Performansı sırasında, eski ‘NSYNC’ üye bazılarını patlatmaya çalıştı ya ayak yendiDC bölgesinde 20 yılı aşkın süredir popüler olan -tarzı dans hareketleri. Ancak, birçok hayran yeteneklerinden etkilenmedi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335417/justin-timberlake-hilariously-apologizes-after-that-viral-dance-video?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir