Justin Timberlake ve Pharrell Müzik Festivali’nde Performans İçin Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Pharrell, Justin Timberlake


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Justin Timberlake41, katıldığında unutulmaz bir performans sergiledi Pharrell Williams, 49, 18 Haziran’da Washington DC’deki Something in the Water Müzik Festivali’nde sahnede. Şarkıcı, Pharrell tarafından başlatılan ve rahat ve heyecanlı görünen üç günlük özel etkinlik için ilgi odağı olan birçok kişiden biriydi. “Mutlu” şarkıcının yanında olmak. Performans sırasında açık mavi ve beyaz kareli düğmeli kısa kollu gömlek, ten rengi pantolon ve eşleşen botlar giyerken, Pharrell turuncu bir kapüşonlu, siyah şort, bot ve turuncu bir beyzbol şapkası salladı.

eski olarak NSYNC üye tezahürat yapan kalabalığın önünde bazı hamleler yapmaya başladı, Pharrell onları “biraz ses çıkarmaya” teşvik etti ve Justin’in devasa hiti “Rock Your Body”a girdiler. Destansı performansın video klipleri internette yayıldı ve hayranlar coşkulu yorumlar bırakmaya başladı. “Harika! Sizi seviyorum çocuklar,” diye yazdı bir hayran, diğerleri Justin’in “baba gibi” kıyafetine dikkat çekti. “JT belki babamın gerçek gömleğini giyiyor, ama dürüst olmak gerekirse, babam beatbox yapamıyor. 🤷🏻‍♀️,” diye paylaşan bir hayran, performans sırasında Justin’in etkileyici beatbox becerilerine atıfta bulundu.

Geçmişte Pharrell ile müzik alanında işbirliği yapan Justin’in yanı sıra, Juneteenth hafta sonu boyunca birçok yetenekli müzisyen de söz yazarı festivalinde sahne aldı. Onlar dahil haberci, klip, TI, Noreaga, Bilim Adamı Mariah, Swae Lee, Chloe x Halle, ve daha fazlası. Şimdi yıllık etkinliğin ilk yılı 2019’da gerçekleşti ve bu yıl ilk kez Virginia Beach bölgesinden DC’ye taşındı.

Pharrell, Justin Timberlake
Pharrell ve Justin Timberlake önceki bir etkinlik sırasında. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Justin festivalde performans göstermeden önce, onun yerine potansiyel olarak isimlendirilmek için manşetlere çıktı. Hugh Jackman Broadway müzikalinde, Müzik Adamı. Olası eklemeyle ilgili söylentilerin birçok Broadway hayranına ulaşmasından sonra, müzikalin koreografı, Warren Carlyleonlara hitap etti ve ÖZEL bir röportajda “Justin Timberlake ile dans etmeyi çok seveceğini” söyledi. HollywoodYaşam 2022 Tony Ödülleri’nde. “Söyleyeceklerim bu kadar,” diye ekledi, “SexyBack” şarkıcısının gösteriyi idare edebileceğini düşündüğünü açıklamadan önce. “Ah evet. Ah evet,” dedi kendinden emin bir şekilde.

Justin müzik kariyeri için manşetlere çıkmazken, bunu sevimli ailesi için yapıyor. O ve karısı, Jessica Biel2012’den beri evli olduğu, oğulları da dahil olmak üzere iki çocuğu paylaşıyor. Silas7 ve Fineas, 1, birlikte. Evlilikleri ve aile hayatları söz konusu olduğunda oldukça mahrem olmalarına rağmen, çift bazen röportajlarda veya sosyal medyadaki gönderilerde yoğun yaşamlarına dair kısa bakışlar paylaşıyor. Jessica’nın en son Instagram gönderilerinden biri, en büyük oğlunu Disneyland’e götürdüğü sevimli bir videoyu içeriyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/justin-timberlake-pharrell-performance-something-in-the-water-music-festival-video/

Yorum yapın

SMM Panel