Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles’ta Bir SZA Konserine Katıldı – Hollywood Life


Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles'ta Bir SZA Konserine Katıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

her gece öyle değil Jessica Biel Ve Justin Timberlake halk arasında fark edilir. Ama bu ikisi bile son geceyi kaçırmaz. SZA’lar stadyum turu. 42 yaşındaki Justin ve 41 yaşındaki Jessica, 23 Mart Perşembe günü Los Angeles’taki Kia Forum’dan ayrılırken fotoğraflandılar ve SZA’nın konser fantezisinin destansı sonuna tanık olmaktan adeta parlıyorlardı. Jessica kirli sarı saçlarının üzerine siyah bir bere, tozlu kahverengi bir bluz ve yüksek belli, bol bir kot pantolon giymişti. Jessica ayrıca önünde mücevher işlemeleri olan tüylü siyah bir ceket ve omzuna astığı bir çanta giymişti.

Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles'ta Bir SZA Konserine Katıldı – Hollywood Life
Justin ve Jessica SZA konserinde (BACKGRID)

Justin rahat tuttu, bir süveter ve siyah pantolonun üzerine mor bir blazer giydi. Kimliğini kalabalıktan gizlemek için çok az şey yapan parlak deri ayakkabılar ve siyah bir şapka seçti. O ve karısı arabalarına doğru giderken, Justin başka biriyle el sıkışmak için durdu. Bu etkileşimin ardından o ve Jessica araçlarına binip eve doğru yola çıktılar.

Ayın başlarında Justin, karısının doğum gününü tatlı bir mesajla kutlamak için biraz zaman ayırdı. 3 Mart Instagram gönderisinin başında “Size bu insanı anlatayım” diye yazdı. “O, şimdiye kadar isteyebileceğim bir partnerin en sert, en zarif, en muhteşem RÜYA’sı. Ve bugün onun doğum günü! İyi ki doğdun aşkım. Ve benimle hayat denilen şeyi yapmayı seçtiğin için çok şanslıyım.

Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles'ta Bir SZA Konserine Katıldı – Hollywood Life
Matt Baron/Shutterstock

Justin’in IG galerisinin ilk fotoğrafında, Jessica bir bağdayken elinde bir salkım üzüm tutuyordu. “FINE gibi yaşlanmak [wine]”Sexyback” şarkıcısı yazdı. “Seni herşeyden fazla seviyorum.”

SZA’nın KIA Forum’daki iki gecelik koşusu, yıldızlarla dolu bir olaya dönüştü. kim Kardashian 22 Mart’taki ilk gösteriye canlı gri ve siyah yılan derisi bir tulumla katıldı. Küçük kız kardeşi, Kylie jennerarkadaşıyla takıldı Fai Kadra gösteride. yakın oturdular Adelbirkaç koltuk aşağıda olan Justin Ve hailey bieber. Jennifer Lopez alarak ikinci konseri bir anne-kız kaynaşma gecesine çevirdi. Emme Muñiz onun artı biri olarak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/24/justin-timberlake-jessica-biel-sza-concert-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir