Justin Timberlake ve Jessica Biel 10. Evlilik Yıldönümlerini Kutladılar


Justin Timberlake Bu önemli olayı anmak için bir takım elbise ve kravata ihtiyacı yoktu.

‘Aynalar’ şarkıcısı aktrisle 10. evlilik yıl dönümünü kutladı Jessica Biel 19 Ekim’de çeşitli gezilerinden tatlı görüntüler ve videolar paylaşarak. Yemek maceralarının görüntüleri arasında, Ekim 2012’de evlenen çiftin bir Disney masalından fırlamış bir anı yeniden canlandırdığı bir klip vardı.

Instagram’da paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi 41 yaşındaki Justin ve 40 yaşındaki Jessica, hanımefendi ve serseri aynı spagetti eriştesinden yedikleri için para peşinde koşuyorlar. Tıpkı sevgili filmdeki gibi, oğulların ebeveynleri Silas7 ve Fineas2, sonunda bir öpücük paylaşın.

“10 yıl yetmez! Beni her gün daha iyi bir koca ve baba yapıyorsun!” Justin onun başlığını yazdı 19 Ekim gönderisi“Seni çok seviyorum güzel insan! Geri koş!”

Yazısında, ‘N Senkronizasyon alum ayrıca çiftin evde tatlı yerken, bir Dior etkinliğinde seksi bir şekilde geri dönerken ve bir bağda üzümlerle birlikte poz verirken çekilmiş nostaljik fotoğraflarını paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351243/see-justin-timberlake-and-jessica-biel-have-a-lessigreaterlady-and-the-tramplessigreater-spaghetti-moment?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir