Justin Timberlake, tWitch’in “Kalp Kırıcı” Ölümünü Düşünüyor


Justin Timberlake çok sevdiği bir arkadaşını kaybetmenin yasını tutuyor.

“Cry Me a River” şarkıcısı saygı duruşunda bulundu Stephen “twitch” Patron40 yaşında ne yazık ki intihar ederek hayatını kaybeden E! Haber 14 Aralık’ta doğrulandı.

Justin, “Bir odaya bu kadar neşe getiren birinin, kapalı kapılar ardında bu kadar çok can yaktığını duymak yürek parçalayıcı” dedi. Twitter’da yazdı 14 Aralık’ta “Twitch’i 20 yılı aşkın bir süredir dans topluluğu aracılığıyla tanıyorum – her zaman her şeyi aydınlattı. Birinin gerçekte neler yaşadığını asla bilemezsiniz.”

İkinci bir tweet’te “SexyBack” şarkıcısı, tWitch’in sevdiği şeyi yaptığı, dans ettiği iki fotoğrafını paylaştı. İlk fotoğrafa ait Ellen DJ, talk-show setinde bir kadını başının üzerine kaldırıyor. İkincisi, solo bir çırpıda Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun ayak parmaklarının ucunda dengede duran şap.

“Kendine iyi bak,” Justin ekledi. “Aynadaki o insanı SEVİN. Halkınıza bakın. Bu karanlık, kafa karıştırıcı zamanda onun güzel ailesine ışık gönderiyorum. Özleneceksiniz, Efendim. Rahat Uyu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358304/justin-timberlake-reflects-on-%22heartbreaking%22-death-of-stephen-%22twitch%22-boss-friend-of-20-years?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir