Justin Timberlake Müzik Kataloğunu 100 Milyon Dolarlık Bir Anlaşmayla Satıyor


Justin Timberlake elinden gelenin en iyisini yap Takım elbise ve kravat bu anlaşma için!

26 Mayıs’ta 41 yaşındaki şarkıcının şarkı kataloğunun tamamını sattığı açıklandı. İlan panosu “Cry Me A River”, “Rock Your Body”, “Not A Bad Thing” ve “Señorita” gibi listelerin zirvesinde yer alan şarkılar – Hipgnosis Song Management’a. Anlaşmanın, kişi başına 100 milyon dolar değerinde olduğu bildiriliyor. Wall Street Journal.

“Ortak olmaktan heyecan duyuyorum” [Hipgnosis founder and CEO Merck Mercuriadis]Justin yaptığı açıklamada, “Sanatçılara ve onların yaratıcı çalışmalarına değer veriyor ve her zaman şarkı yazarlarının ve hikaye anlatıcılığının güçlü bir destekçisi oldu. Bir sonraki bölüme girmek için sabırsızlanıyorum.”

Hipgnosis, tüm müzik kataloğuna ek olarak, Justin’in telif hakkına, mülkiyetine ve yazarın mali çıkarlarına ve yıldızın ileriye dönük kamu performans gelirindeki yayıncının payına da sahip olacak.

Kısa süre önce karısının karşısında rol alan şarkıcı, satışıyla Jessica Biel Hulu serisinde Şeker—geçen yıl içinde kataloglarını satan önde gelen müzisyenlerin büyüyen listesine katılıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332741/justin-timberlake-sells-his-entire-music-catalog-in-deal-worth-100-million?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel