Justin Timberlake ‘Beat Ya Feet’ Dansıyla Viral Oldu: Video – Hollywood Life


Justin Timberlake


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Justin Timberlake, efsanevi dans hareketleri ile tanınır. Ancak DC’nin “Beat Ya Feet” dansında yakın zamanda yapılan bir girişim, karışık bir tepkiye yol açtı. TikTok’ta @cakesscam’a gönderilen videoda, Sel gibi gözyaşı dök bana şarkıcı, üçgen desenli açık yeşil düğmeli gömlek, haki pantolon, kahverengi spor ayakkabı ve bir saat giyerek sahneye çıktı. Justin şu anda “SexyBack”i icra ediyordu. Su Festivali’nde bir şey Hafta sonu Washington DC’de DC’nin “Beat Ya Feet” dansını yapmak için durduğunda. Videonun başlığı “JT’yi gördüğüme inanamıyorum”.

@cakesscam

JT GÖRDÜĞÜME İNANAMIYORUM 😭. #Justin Timberlake #sexyback #Suyun içinde bir şey #sitw #fypシ #kekscam #konser videoları #Festival #festivaltok #fyp #somethinginthewater2022

♬ orijinal ses – JonnyCakess

Ve hayranlar açıkçası, Justin’in dansın kendi ayaklarını karıştıran versiyonunu denemeye başladığı viral an konusunda ikiye bölünmüş durumda. Bir keresinde TikTok kullanıcısı, “Birkaç içkiden sonra gerçekten bir şey yaptığımı düşündüm” diye espri yaparken, bir başkası yaya tarzı gardırobuna yorum yaparak, “Neden gösteriden önce Eddie Bauer’dan alışveriş yaptı?” Diğerleri dansın kendisine odaklandı. Başka bir kullanıcı “Düğün tipi dansta baba” yorumunu yaptı ve bir başkası da akıllıca tepki verdi, “Hadi Julia Stiles içinde Son dansı kurtarmak” Başka bir kullanıcı yaratıcı bir şekilde, “Biri bunun üzerine spor ayakkabı gıcırdama sesini koymuş ve teşekkür ederim” yorumunu yaptı.

Justin Timberlake
Justin Timberlake (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Eski NSYNC üyesi ile yeniden bir araya gelmek için festivalde dikkatleri üzerine topladı. Pharrell sahnede ve “Rock Your Body” performansında. Juneteenth hafta sonu şovundaki diğer sanatçılar dahil Noreaga, Chloe x Halle, Mariah Bilim Adamı, haberci, klip, TIve Swae Lee, diğerleri arasında. Justin, Babalar Günü’nde iki oğlunun eşiyle nadir görülen bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Jessica Biel Silas, 7 ve güzeller, 1.

Piyano başında oturan iki çocuğun sevimli fotoğrafına çift kalp emojisi ile “En sevdiğim iki melodi” yazdı. “Dışarıdaki tüm babaların Babalar Günü Kutlu Olsun!!! Ünlü biriyle çıkan Justin Britney Spearsile evli İlizyonist neredeyse on yıl boyunca yıldız Jessica; Ekim 2012’de gösterişli bir törenle evlendiler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/justin-timberlake-viral-beat-ya-feet-dance-video/

Yorum yapın

SMM Panel