Justin Timberlake, Babalar Günü’nde 2 Oğlunun Nadir Fotoğrafını Paylaştı


Justin, “Garip bir şekilde mahrem olmadığımız bir hayat yaşayabileceğimizden emin olmaya çalışıyorum ama onların mümkün olduğunca uzun süre çocuk kalabilmelerini sağlamanın bilincindeyiz” dedi. Dax Shepard onu ziyaret ederken Koltuk Uzmanı Ocak 2021’de podcast. “Ve ebeveynlerinin yaptığı bir şey yüzünden başka birinin onlara farklı davranmasının ağırlığına sahip olma.”

Hatta bir kaynak anlattı E! Aynı ay, ailenin büyük ölçüde Montana’da bir açık hava yaşam tarzı için büyük şehirde yaşadığı haberi.

Kaynak, “Gerektiğinde iş taahhütleri için LA ve New York’ta olmayı planlıyorlar, ancak şimdilik şehir dışında olmanın avantajını kullanıyorlar ve tamamen farklı bir deneyim yaşıyorlar.”

Ve yapabilecekleri tüm eğlenceli aktivitelerden yararlanıyorlar gibi görünüyor.

Kaynak, “Justin ve Jessica’nın elleri çocuklarla dolu ama ikisi de süper aktifler ve golf oynamayı, tenis oynamayı, yürüyüş yapmayı ve snowboard yapmayı seviyorlar” dedi. “Silas artık onu yanlarında getirebilecek kadar büyüdü ve o da hepsini seviyor.”

Aşağıdaki Justin ve Jessica’nın sevimli aile fotoğraflarından daha fazlasını görmek için ilerleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335073/justin-timberlake-shares-rare-adorable-photo-of-his-2-sons-on-father-s-day?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel