Justin Timberlake Babalar Günü İçin Oğullarının Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Justin Timberlake


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Joker/SplashNews

Babalar Günü kutlu olsun Justin Timberlake! 41 yaşındaki şarkıcı, iki oğluna sevgisini gösterdi Silas, 7 ve güzeller, 1, 19 Haziran Pazar günü tatili kutlarken Popstar, piyano başında oturan çocukların da babaları gibi müziği sevdiklerini gösteren tatlı bir fotoğrafını paylaştı. “En sevdiğim iki melodi,” başlığına yazdı. “Tüm babaların Babalar Günü Kutlu Olsun!”

Fotoğraf tatlı bir şekilde her iki çocuğun da birlikte tuşlara dikkatle baktıklarını gösteriyordu. Her iki kardeşin de süper sevimli bir fotoğrafıydı. Justin ayrıca 2021’deki Babalar Günü gönderisini yeniden paylaşmak için Hikayelerine gitti ve burada kendi babasının birkaç tatlı fotoğrafını yayınladı Randall.

Justin’in karısı Jessica Biel ona da aldı Insta Kocasının, kendisinin ve oğlanların şarkıcıya sarıldığı tatlı bir fotoğrafıyla Babalar Günü’nü kutladı. “Dünyaya, sen bir babasın. Ama ailen için sen dünyasın. Bunu kimin söylediğini bilmiyorum, ama her kimse, o pisliği canlandırdılar” diye yazdı. “Seni seviyoruz bebek. Her şeyimiz olduğun için teşekkürler!”

Justin Timberlake Babalar Günü İçin Oğullarının Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life
Justin Timberlake, Babalar Günü için çocuklarının şirin bir fotoğrafını paylaştı. (Joker/SplashNews)

Justin ve Jessica Ekim ayında 10 yıllık evliliklerini kutlayacaklar ve çiftin ilişkisi açıkça güçleniyor! Jessica, Nisan ayında yaptığı bir röportajda çiftin ne kadar yol kat ettiği konusunda “gurur duyduğunu” söyledi. Hollywood’a erişin. “Herkes gibi iniş çıkışlarımız oldu ve bununla gerçekten gurur duyuyorum ve hala hayatımın en mutlu ve sevgi dolu insanıyım” dedi.

Babalar Günü’nü kutlamadan önce JT, yanında sürpriz bir görünüm sergiledi. Pharrell 18 Haziran Cumartesi günü Washington DC’deki Something in the Water festivalinde. Müzik festivalinin sürpriz konuğu olan Justin, “Happy” şarkıcısının yanında hit parçaları “Rock Your Body” de dahil olmak üzere 5 şarkılık bir set seslendirdi. “Like I Love You” ve “Sexyback”in solo yorumu. Justin’in yanı sıra, Pharrell’in de konuk oyuncuları vardı. TI ve rap ikilisi klip onun seti sırasında.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/justin-timberlake-sons-fathers-day-photo/

Yorum yapın

SMM Panel