Justin Long ve Kate Bosworth Instagram Resmi Bıyıklı Selfie İle Gitti


Justin Uzun ve Kate Bosworth birlikte mükemmel biradır.

bu Kabul edilmiş aktör ve süpermenin dönüşü aktris gibi görünüyor Instagram yetkilisi 24 Mayıs’ta Justin, kendisinin ve Kate’in İrlanda’da tatildeyken bir bardak Guinness’i paylaştığı bir fotoğrafını yayınladı.

Bir dizi sevimli özçekimde, ikisi aynı anda yeni bir içeceğin tepesindeki köpükten bir yudum alırken, sonra geri çekilip üst dudaklarında bira bıyıklarıyla gülümserken görülüyor.

Kate, gönderiye “En şanslı benim” yorumunu yaptı.

Yorum bölümü kısa sürede çifte olan aşkla doldu. “Bu ikiliyi seviyorum” Ambulans‘s Eiza Gonzalez yazarken, tatlı manolya‘s JoAnna Garcia Swisher “Siz ikiniz mükemmel bir ‘dökün’sünüz!” yorumunu yaptı.

Justin’in gönderisi, ikisinin Nisan ayında Hawaii, Kauai’deki plaja PDA dolu bir gezinin keyfini çıkarmasından bir ay sonra geldi. E tarafından elde edilen fotoğraflar! Haberler onları kumda yatarken, tutkulu bir deniz öpücüğü içinde kucaklarken gösterdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332379/justin-long-and-kate-bosworth-go-instagram-official-with-selfies-of-matching-beer-mustaches?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir