Justin Long, Kız Arkadaşı Kate Bosworth’un Oscar Makyajını Yapıyor (Veya Yapmaya Çalışıyor) – Hollywood Life


Justin Long, Kız Arkadaşı Kate Bosworth'un Oscar Makyajını Yapıyor (Veya Yapmaya Çalışıyor) – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Bazen aşk birini yalnız bırakmaktır. 12 Mart Pazar günü durum böyleydi. Kate Bosworth Vanity Fair Oscar Partisi’ne hazırlanıyordu. Makyaj sanatçısı tarafından yüklenen bir kamera arkası videosunda Charlotte Tilbury, 40 yaşındaki Kate, kaşına doğru bir fırça bastırılırken bornozla oturuyordu. “Sevgilim, bu alnım için değil, dudağım için,” diyor, MUA’sına değil, BF’sine hitap ediyor: Justin Uzun. “Canım, lütfen sözümü kesme canım,” dedi 44 yaşındaki Justin. “Ama canım, korkarım kaşıma dudak kalemi sürüyorsun.”

“Sevgilim, ben alışılmışın dışındayım ve sessizce çalışırım,” dedi Justin. “Ama hayatım, ben klasik biriyim ve bunun bir araya getirilmiş görünmesine gerçekten ihtiyacım var,” diye karşı çıktı Kate. “Sevgilim, lütfen. Tüm öfke bu. Kaşlarda dudak kalemi. Sevgilim,” dedi Justin. O noktada hile bozuldu ve Kate erkek arkadaşını öpmek için kendine çekti.

Charlotte, takipçilerine “Tilbury Takımının Yeni Yıldızı MUA”yı tanıtırken “Sevgililer” diye yazmıştı, “Muhteşem @KateBosworth’un harika @JustinLong ile Yastık Konuşması Dudak Hilemi kullanarak son KUSURSUZ rötuşlarını yaptığı bu komik klibe BAYILDIM!! #VanityFair Oscar’ları parti sonrası öncesinde, Yastık Konuşması herkesin GÖZLERİNE, DUDAKLARINA, YANAKLARINA ve…KAŞLARINA DİKKAT ÇEKTİ!!”

Justin Long, Kız Arkadaşı Kate Bosworth'un Oscar Makyajını Yapıyor (Veya Yapmaya Çalışıyor) – Hollywood Life
(Sahne)

Justin ve Kate ilk olarak Mart 2022’de romantik bir bağ kurdular. Aşk söylentileri arasında Justin devam etti Nick Viall’ın gerçek aşkını bulmuş olabileceğini söylemek için Nisan ayında podcast. “Kendimle rahat olduğum bir yere gelmiştim, olmaya hazırdım – o sırada bilmiyordum – ama birincisi için hazırdım,” dedi. “Ve tanıştığım kişi… bulmuştum.”

Justin kiminle olduğunu açıklamadı (“Bunu çatılardan haykırmak istiyorum ama aynı zamanda koruyucu olmak da istiyorum. Bu kutsal”), ancak çift, New York’ta el ele bir yürüyüşle romantizmi doğruladı. Şehir. Haziran’da Instagram yetkilisine gittiler ve Temmuz’da Kate, görüşmediği kocasından boşanma davası açtı. Michael Lehçe.

Justin Long, Kız Arkadaşı Kate Bosworth'un Oscar Makyajını Yapıyor (Veya Yapmaya Çalışıyor) – Hollywood Life
(Sahne)

Yılın başında Justin, Kate’in 4-0’lık galibiyetini tatlı bir övgüyle kutladı. “O … günümün en iyi parçası, her gün – birlikte olmadığımız zamanlarda bile,” diye yazdı. “Bırakarak gülüyor. Beni aynı şekilde güldürüyor – her zaman. Her yerde ve herkeste güzellik görür. Herkese teşekkür ediyor – acı çekerken bile nazik. Gerçek acı çekerken hemşirelere minnettardı. Son derece şefkatlidir ve kimseyi incitemez ama bir rezil olabilir. Alay etmeyi sever. Öptüğüm en yumuşak dudaklara sahip. Birayı ve futbolu benden daha çok seviyor (ve ben birayı ve futbolu seviyorum). O tanıdığım en güçlü insan.”

“Yanımda oturuyor, güzel, eğlenceli ve son derece dürüst olacağını bildiğim kendi Instagram gönderisini yazıyor – çünkü o tüm bu şeyler,” diye ekledi. “Bir gün çok ilham verici harika bir kitap yazacak. O benim neşem. O benim en iyi arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/justin-long-kate-bosworth-oscar-makeup-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir