Justin Bieber Yüz Felci Ortasında Karısı Hailey’i Öpüyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Justin ve Hailey Bieber


Galeriyi görüntüle

Justin Bieber bazı ciddi tıbbi sorunlarla karşı karşıya olabilir, ancak karısı Hailey Baldwin onun için var! 28 yaşındaki “Beauty and a Beat” şarkıcısı, Haziran ayının başlarında Ramsay Hunt Sendromu ile uğraştığını açıkladıktan sonra 25 yaşındaki süper model eşini öperken görüldü. Çift, 27 Haziran Pazartesi günü Westwood, California’da ofis alanı için alışveriş yaparken görüntülendi. Justin güneş gözlüklü kırmızı bir koşu takımı, ters bir top şapkası ve beyaz spor ayakkabılı reflektörlü güneş gözlüğü taktı.

Justin ve Hailey Bieber, Westwood, CA'da
Justin ve Hailey Bieber, 27 Haziran 2022 Pazartesi günü Westwood, California’da bir gezi sırasında öpüşürken görüldü. (SPOT / BACKGRID)

Hailey, zeytin yeşili kargo pantolonu ile gündelik siyah bir kaşkorse giydi ve ayrıca şık bir çift gölgeyle aksesuarlandı. Ofis binasından ayrıldıktan sonra kamyonlarına yaklaştıklarında, güneş gözlüğü üzerinde samimi bir öpücük için eğildiler.

Justin, teşhisin ardından alternatif tedavi yöntemleri arıyor gibi görünüyor, bu da onu 130-date yedi ayağındaki kalan gösterileri iptal etmeye zorladı. adalet Dünya Turu, hangi Şubat ayında geri başladı. Westwood’u gördükten kısa bir süre sonra, 29 Haziran Çarşamba günü bir hiperbarik tıp tesisine iki saatlik bir ziyarette bulunduğu bildirildi. Fotoğraflarda Justin, tesisin dışında beyaz bir tişört ve gri şort giymiş olarak görüldü. Ayrıca spor ayakkabılar, beyaz ayak bileği çorapları ve beyaz güneş gözlükleri giydi ve bir su şişesi taşıyordu.

Korkutucu teşhis için her yolu araştırıyor olması mantıklı. Hayranlarıyla haberi paylaşmak için Instagram’a gitti ve videoda belirtiler telaffuz edildi. Justin yüzünün bir tarafını hareket ettiremediğini söyledi.

Justin Bieber
Justin Bieber 29 Haziran 2022’de bir hiperbarik tıp tesisinde görülüyor. (Vasquez-Max Lopes / BACKGRID)

10 Haziran’da 245 milyon takipçisi ile paylaştığı “Açıkçası muhtemelen yüzümden de görebileceğiniz gibi” dedi. “Ramsay Hunt sendromu adı verilen bu sendromum var ve kulağımdaki sinirlere ve yüz sinirlerime saldıran bu virüsten kaynaklanıyor. yüzümün felç olmasına neden oldu. Bir sonraki gösterileri iptal ettiğim için hüsrana uğrayanlar için, sadece fiziksel olarak, açıkçası onları yapamam. Bu oldukça ciddi, gördüğünüz gibi. Keşke durum böyle olmasaydı ama vücudum bana yavaşlamam gerektiğini söylüyor” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/justin-bieber-kisses-wife-hailey-amid-facial-paralysis-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir