Justin Bieber, Tıbbi Teşhisten Sonra Yüz Hareketliliğiyle İlgili Güncelleme Gösteriyor


Justin Bieber hepsi gülümsemedir.

Şarkıcı, Ramsay Hunt sendromu teşhisinin etkilerini paylaştıktan dokuz ay sonra, 29 yaşındaki hayranlarını yüz hareketliliği konusunda güncelledi. Gönderilecek bir videoda Instagram Hikayeleri 15 Mart’ta Justin, odayı gözleriyle taradığı ve tam bir sırıtış yakana kadar yakınlaştırdığı ve klibinin yanına “Bekle…” yazdığı bir klibini paylaştı.

Haziran 2022’de “Peaches şarkıcısı” kendisine, kulaklarınızdan birinin yakınındaki fasiyal siniri etkileyen bir zona salgını nedeniyle ortaya çıkan Ramsay Hunt sendromu teşhisi konduğunu açıkladı. O sırada sosyal medyada yayınlanan bir videoda Justin, teşhisin fiziksel olarak kendisi üzerindeki etkisini paylaştı.

Bir Instagram videosunda, “Kulağımdaki sinire ve yüz sinirlerime saldıran ve yüzümün felç olmasına neden olan bu virüsten geliyor” dedi. “Gördüğün gibi bu göz kırpmıyor. Yüzümün bu tarafında gülemiyorum. Bu burun deliği hareket etmeyecek.”

Buna karşılık Justin, doktorların sanatçıya biraz dinlenmesini tavsiye ettiğini belirterek birkaç şovunu iptal etmesi gerektiğini de açıkladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368241/justin-bieber-shows-update-on-facial-mobility-after-ramsay-hunt-syndrome-diagnosis?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir