Justin Bieber, John Stamos ve Diğerleri Babalar Günü’nü Nasıl Kutluyor?


Sıra sizde babalar!

2022 Babalar Günü’nü kutlamak için birçok yıldız, kendilerini yetiştiren erkeklere, eşlerine ve çocuklarına sosyal medyada övgülerini paylaştı.

John Stamos‘ kadın eş Caitlin McHugh Ünlü oyuncunun 4 yaşındaki oğluyla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını Instagram’da paylaştı. “Billy sana baba diyebilecek şanslı küçük bir adam,” dedi. yazdı. “Mutlu Babalar Günü, Aşk. Bu ebeveynlik yolculuğunda seninle birlikte olduğum için minnettarım.”

Ünlü baba Justin Timberlake ile iki oğlunun nadir bir fotoğrafını paylaştı Jessica Biel, Silas7 ve Fineas, 22 ay. Şarkıcı, gönderiye “En sevdiğim iki melodi” yazdı. “Tüm babaların Babalar Günü Kutlu Olsun!!!”

Jessica daha sonra kocasının erkekleriyle başka bir fotoğrafını paylaştı. yazı“Dünyaya, sen bir babasın. Ama ailen için, sen dünyasın. Bunu kim söyledi bilmiyorum, ama her kimse, bu boku tattılar. Seni seviyoruz bebeğim. Bizim olduğun için teşekkürler. her şey!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334841/see-how-john-stamos-justin-bieber-and-other-stars-are-celebrating-father-s-day-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel