Justin Bieber ‘Irkçılık Kötüdür’de Hailey ile Randevu Alırken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Justin Bieber 'Irkçılık Kötüdür'de Hailey ile Randevu Alırken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Justin Bieber ve Hailey Bieber 14 Ekim Cuma günü Batı Hollywood’da bir suşi akşam yemeği randevusunun tadını çıkarırken görüntülenen mükemmel çifte benziyorlardı. Muhteşem çift aynı zamanda bir dayanışma gösterisi yaptı. Kanye West’in Model kamuya açık bir şekilde savunulduktan sonra Hailey’nin son çevrimiçi saldırısı moda editör Gabriella Karefa Johnson, Kanye’nin “White Lives Matter” gömleğine karşı konuştu. Ve kışkırtıcı kıyafetlerin azarlanması gibi görünen bir şekilde, “Üzgünüm” şarkıcısı “ırkçılık kötülüktür” mesajıyla bir kapüşonluyu salladı.

Justin Bieber 'Irkçılık Kötüdür'de Hailey ile Randevu Alırken: Fotoğraflar – Hollywood Life
Hailey Baldwin ve Justin Bieber 14 Ekim 2022’de bir suşi randevusunda görüntülendi. (MEGA)

Romantik gezi, Justin’in Kanye ile yıllarca süren dostluğu, “Ünlü” rapçinin tartışmalı tuhaflıklarının ardından yıpranmış gibi görünüyor. Kanye sadece kendi eski sevgilisini suçlamakla kalmadı kim Kardashian onun ebeveynliği üzerinde, patlama Khloe Kardashian Kim için ayağa kalktıktan ve beğenilerini sürükledikten sonra Gigi Hadid “Beyaz Hayat Önemlidir” gömleğinin tepkisinin ardından, Yahudi karşıtı paylaşımlar yaptıktan sonra Instagram ve Twitter hesaplarını da askıya aldı. Sosyal medya tiradlarından biri sırasında Kanye, ona ‘burun işi Hailey Baldloose’ diyerek Hailey ile alay etti.

Bir kaynak EXCLUSIVELY, “Hailey yanlış bir şey yapmadığında peşinden gitmek gerçekten küçük bir darbeydi” dedi. HollywoodYaşam. “Justin, Kanye’nin hakaretlerine cevap verip vermeme konusunda kararsız. Kampındaki etrafındaki herkes ona buna karşı tavsiyede bulunuyor. Hepsi karşılık vermenin ateşini körükleyeceğini düşünüyor. Justin’in şu anda bu dramaya kapılmaktan daha fazla endişesi var. Yıllar önce dramadan ayrıldı. ”

Justin Bieber 'Irkçılık Kötüdür'de Hailey ile Randevu Alırken: Fotoğraflar – Hollywood Life
Justin Bieber, Kanye West’e tepki olarak görünüşte ‘ırkçılık kötülüktür’ bir kapüşonlu giydi. (MEGA)

Belki de Justin kampının tavsiyesini biraz aldı ve Kanye’nin hakaretlerine “ırkçılık kötülüktür” kapüşonlu giyerek ince bir yanıt verdi. İçeriden öğrenenlere göre şarkıcı, zorlu bir rakip olduğu için Hailey’nin hatırı için yanıt vermesi gerekmediğini de biliyor. İçeriden biri, “Justin, Hailey’nin kendi kadını olduğunu biliyor ve uygun gördüğü her şey hakkında konuşabiliyor” dedi. “Justin’inkinden ayrı kendi fikirleri var. Ama kimsenin Hailey’e saygısızlık etmesine müsamaha göstermeyecek.”

Şimdiye kadar Hailey, Kanye’nin çevrimiçi saldırılarına yanıt vermedi. onun en son Instagram Cadılar Bayramı sezonu için oy vermek ve giyinmek için kayıt yaptırmayla ilgili paylaşımlarla, paylaşımların hepsi çok olumluydu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/justin-bieber-racism-evil-hoodie-hailey-date-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir