Justin Bieber & Hailey Baldwin Romantik Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Justin Bieber & Hailey Baldwin Romantik Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AP

Justin Bieber ve Hailey Bieber 2009’da küçüklüklerinden beri arkadaştılar. Mayıs 2018’de tekrar bir araya gelmeden önce 2015’in sonunda ve 2016’nın başında kısa bir aşk yaşadılar. Uzlaşma, o Temmuz’da bir nişan ve ardından bir adliye düğünü ile sonuçlandı. eylülde.

Justin ve Hailey dört yıldır mutlu bir evliliğe sahip olsalar da hayranlar, Hailey ile olan ilişkisinde ve eski ile olan açık/kapalı romantizminde herhangi bir örtüşme olup olmadığını merak etmeye devam ettiler. selena Gomez. Hailey, 28 Eylül’deki röportajı sırasında rekoru kırdı. Babasını Ara podcast, Justin ve Selena’nın birlikte OLMADIĞINI doğruladı o Justin ile 2018 baharında barıştı. Justin ve Selena Ekim 2017’den Mart 2018’e kadar birkaç kez birlikte takılırken görülmüş olsalar da, Hailey ilişkilerinde sadece kendilerinin “kapıyı kapattıkları” konusunda ısrar etti. resmi olarak birlikte değil.

Hailey’nin evlendikten sonra Selena ile konuştuğunu da doğruladığı röportajdan sadece iki hafta sonra, iki kadın Akademi Müzesi’nin 2. yıllık galasında birlikte fotoğraf çektirdi. Selena ve Hailey, enstantane için rahatlarken, aralarında sıfır drama olduğunu kanıtladıklarında gülümsüyordu.

Justin Bieber & Hailey Baldwin Romantik Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Selena Gomez ve Hailey Bieber, 16 Ekim’de birlikte bir fotoğraf için poz veriyor. (Tyrell Hampton)

bu Değişiklikler şarkıcı başrol oyuncusunu ilk sıraya koydu ve eski sevgilisiyle olan ilişkisinin hayranlarına karşı onu savunduğunda bunu bir kez daha kanıtladı selena Gomez, 28. Justin, hayranlarını sosyal medya aracılığıyla Hailey’nin peşinden gitmeye çağıran bir hayran videosuna çabucak cevap verdi. “Bir insanın bu üzücü bahanesi, videodaki insanları kelimenin tam anlamıyla karımın insanlara önceki ilişkimin daha iyi olduğunu söylemelerini söylemesi için cesaretlendirdi” diye yazdı. “Bu gibi insanların bu dünyada en çok sevdiğim kişiye zorbalık yapmak için insanları bir araya getirmeye çalıştığını gördüğümde, ana yolu seçmek son derece zor. Bu doğru değil” dedi. İlhamla baygınken, Justin ve Hailey’nin ilişkisine bir göz atalım!

2015 yılında flört

Justin BieberHailey Baldwin
Justin Bieber ve Hailey Baldwin ilk olarak 2015 yılında Miami’de birlikte takıldıklarında görüntülendiklerinde flört spekülasyonu yapmaya başladılar. (MEGA)

2009’da tanışan ve 2014’te belirli vesilelerle takılan Justin ve Hailey, 2015’te Miami’de çok daha yakından göründüklerinde ilk kez romantik bir bağ kurdular. Bu manzara, bir havuz kenarında uzanmaktan zevk aldıkları için bir romantizm spekülasyonlarını ateşledi. Jet ski. Bu sıralarda Justin’in ailesiyle birlikte Anguilla’ya tatile gittiler. Yeni Yılı birlikte kutladılar, 2016’da sosyal medyada ortaya çıkan bir öpücükle çaldılar. Ancak, 2016’ya sadece birkaç ay ayrıldıkları için ilişki kısa sürdü.

2018’de Yeniden Bir Araya Gelmek

Hailey Baldwin, Justin Bieber
Hailey Baldwin ve Justin Bieber, 2018’de yeniden bir araya geldikten sonra bir kahve içerken. (SplashNews)

Hailey’den ayrıldıktan sonra, Justin kısa süreliğine çıkıyor Sofya Richie 2016 yazında. 2017 sonbaharında, Selena’dan ayrıldıktan sonra birlikte bisiklete binerken görüldüklerinde bir kez daha Selena ile bağlantılıydı. Hafta sonu. Önümüzdeki birkaç ay boyunca çeşitli tarihlerde görüldüler ve birbirlerini son kez 1 Mart 2018’de Selena Justin’e mutlu bir doğum günü dilediğinde kabul ettiler.

İki aydan kısa bir süre sonra Justin ve Hailey tekrar birlikte görüldü. Jelena nakliyecileri Hailey’i Selena ve Justin’in ilişkisini mahvetmekle suçlarken, zamanlama hayranların kafasını karıştırdı. Hailey bunu Eylül 2022’de kapattı. Babasını Ara röportaj yapmak. Selena ile birlikteyken Justin’le asla takılmadığını ortaya koymanın yanı sıra, halkın tekrar bir araya geldiklerini düşündüğü bu süre zarfında Justin ve Selena arasında neler olup bittiğini de açıkladı.

Hailey, “Dışarıdan nasıl göründüğünü anlıyorum ve orada çok fazla algı var, ancak bu, aslında, kapıyı kapatmanın onlar için doğru şey olduğunu bildiğim bir durumdu,” dedi. “Bir kadın olarak asla biriyle ilişkiye girmek, nişanlanmak ve evlenmek istemem ve aklımın bir köşesinde ‘Acaba bu olur mu? [chapter] senin için gerçekten kapalıydı.’ Ve tekrar bir araya gelebilmemizin sebebinin çok, tamamen kapalı olması olduğunu bir gerçek olarak biliyorum.”

2018 buluşması, PDA ile dolu birçok geziyi beraberinde getirdi ve romantizmlerinin her zamankinden daha güçlü ve geri döndüğünü kanıtladı. Yukarıdaki gibi kahve hurmalarından daha fazla tatile kadar – bu sefer sadece birbirleriyle – tam güçle geri döndüler.

Nişanlanmak

Justin BieberHailey Baldwin
Justin Bieber ve Hailey Baldwin, Ağustos 2018’deki nişanlarından kısa bir süre sonra bir geziye çıktılar.

Haziran 2018’de yeniden bağlantı kurduktan kısa bir süre sonra Justin, Temmuz ayında Bahamalar’da tatildeyken Hailey’e evlenme teklif etti. Sarışın güzel ilk olarak 8 Temmuz’da devasa bir elmas yüzük takarken görüldü ve bir gün sonra, 9 Temmuz’da Justin mutlu haberi paylaşmak için Instagram’a gitti. “Hailey, seninle ilgili her şeye çoooook aşığım! Hayatımı, seni sabırla ve nazikçe seven her bir parçanı tanımak için harcamaya adadım,” diye duyurunun bir bölümünde okundu.

İlişkilerini halka duyurduklarında, ikili, yukarıdaki resimde görülebilen Ağustos ayındaki eğlenceli bir gezi ve erken New York Moda Haftası’na katıldıkları zaman da dahil olmak üzere, dışarı çıktıklarında daha fazla PDA’yı gururla ifade ettiler. Eylül. Evlenme zamanları yeterince erken gelemezdi!

yasal olarak evli

Justin BieberHailey Baldwin
Justin Bieber ve Hailey Baldwin, Eylül 2018’de bir adliyede yasal olarak evlendiler ve o Aralık’ta düğün tarzı bir fotoğraf çekimi yaptılar. (Backgrid)

Justin ve Hailey, 13 Eylül 2018’de New York’taki bir adliyeye yaptıkları ziyarette nikahsız yasal olarak evlendiklerinde herkesi şok etti. Sonunda zamanı geldiğinde yakın aile ve arkadaşlar için resmi bir düğün ve resepsiyon planlayacaklarını açıkladılar. doğru, ama yasal olarak “yapıyorum” dedikleri andan itibaren kesinlikle evlilik sonrası mutluluk içindeydiler. Aralık 2018’de, yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz düğün tarzı bir fotoğraf çekimine katıldılar.

Resmi Düğün

Justin BieberHailey Baldwin
Justin Bieber ve Hailey Baldwin, Eylül 2019’daki muhteşem düğün töreninden birkaç gün sonra yürüyüş yaparken. (SplashNews)

Yeni evli olmanın keyfini sürmeye devam ettikten sonra, yasal olarak evlendikten bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, Justin ve Hailey 30 Eylül 2019’da Güney Carolina’da en yakın aileleri ve arkadaşlarıyla gösterişli bir düğün töreni ve resepsiyon düzenlediler. Sevgi dolu damat inanılmaz derecede yakışıklı görünüyordu. klas bir takım elbise içinde ve yüzü kızaran gelin, vücudu saran beyaz bir elbise ve uzun duvak içinde şaşırtıcı derecede güzel görünüyordu. Unutulmaz etkinliğin ardından birlikte geçirdikleri özel zamana ait fotoğraf ve videoları paylaştılar ve bu gerçekten ilham verici ve sevgi dolu bir şeydi!

1. yıldönümü

Çift, Eylül 2020’de Güney Carolina’daki düğünlerinin birinci yıl dönümünü romantik paylaşımlarla kutladı! Her ikisi de düğün günlerinin çarpıcı siyah beyaz fotoğraflarını Instagram’da anılarında paylaştılar ve özel ana geri dönüp bakma konusundaki duygularını ifade eden yürekten başlıklar paylaştılar.

“1 yıl önce en iyi düğünü yaptık. Keşke bu günü tekrar tekrar yaşayabilseydim” Hailey’nin yazısı Justin biraz daha derinleşirken oku. “Hailey Bieber. Senin kocan olduğum için çok şanslıyım!” o yazdı. “Bana her gün çok şey öğretiyorsun ve beni daha iyi bir adam yapıyorsun! Hayatımızın geri kalanında, Tanrı’nın seni olmaya çağırdığı kadın olman için seni güçlendirmeye adadım! Kalbim, en çılgın hayallerini gerçekleştirmeni sağlamak! Seni her zaman ilk sıraya koyacağıma, sabır ve nezaketle önderlik edeceğime söz veriyorum!! Mutlu yıllar benim güzel tatlı kızım.”

Aile Planlaması

Çiftin henüz çocuğu yok ama kesinlikle bebekleri var! Kanada doğumlu şarkıcı, kız kardeşi olan çocuklara yabancı değil Koy ve kardeşler jaxon, Jazminve üvey kızkardeş Müttefik – ve aynı babası gibi büyük bir damızlık istiyor Jeremy Bieber. “O kadar çok şeye sahip olacağım ki [kids] Hailey dışarı çıkmak istiyor” dedi. Ellen DeGeneres Gösterisi Aralık 2020’de. “Kendime küçük bir kabile sahibi olmayı çok isterdim, ama bu onun vücudu, yani ne yapmak istiyorsa…Hailey’nin hâlâ bir kadın olarak başarmak istediği şeyler olduğunu düşünüyorum. Bence henüz hazır değil ve bence sorun değil.”

Hailey’nin 23. doğum gününü kutlayan bir gönderide Justin, Kasım 2019’da “gelecek sezonlarının” “bebekler” olduğunu söyledi. JB’nin hayranlarının Hailey’nin hamile olabileceğine dair spekülasyonları da vardı. Değişiklikler şarkının sonunda bir bebek sesiyle biten “All Around Me” parçası.

Bu arada, BareMinerals modeli de bir aile kurma arzusunu ortaya koydu. Hailey, “Garip olan şu ki, her zaman erken çocuk sahibi olmak istemişimdir,” dedi. Vogue İtalya Kasım 2020’de. “Ama şimdi evliyim, daha az dürtü hissediyorum. Ben birçok projesi olan hırslı bir kızım. Olacak, ama şimdi değil.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/justin-bieber-hailey-baldwin-romance-timeline-photos-4212193/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir