Justin Bieber Evlendikten Sonra ‘Çöküş’ Yaştı Sorunları Çözmedi – Hollywood Life


Justin Bieber Evlendikten Sonra 'Çöküş' Yaştı Sorunları Çözmedi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Justin Bieber28 yaşındaki Apple Music’e verdiği bir röportajda, hayatındaki bazı zor anları ortaya çıkardı. Ebro Darden. Şarkıcı evlenmeyi düşündüğünü itiraf etti Hailey Baldwin25 yaşındaki tüm “problemlerini” “düzeltecek” ve bunun olmayacağını anladığında kendini “ikiyüzlü” olarak düşünecekti. Ayrıca zorlu süreci “yolculuk” olarak adlandırdı.

“Bu bir yolculuk. İlk evlendiğim zamanları hatırlıyorum, biraz duygusal bir çöküntü yaşadım çünkü evliliğin tüm sorunlarımı çözeceğini düşünmüştüm ama olmadı” dedi. “Bu sadece bir çeşit yansımasıydı, adamım, sen biraz ikiyüzlü bir adamsın. Karının senin yapmadığın bir şeyi yapmasını istiyorsun ve bu, bazen aynaya bakmak ve gerçekten anlamak zorunda olmak, adamım, belki de olduğunu düşündüğün kişi değilsin. Ve bu sadece travma ve yaşam koşullarının bir sonucu.”

Justin daha sonra dini inançlarını ve bunun ona nasıl yardımcı olduğunu anlattı. “Ama benim için, açıkçası inanç yolculuğum ve İsa ile olan ilişkimin kendim için bu kadar sert olmamama nasıl yardımcı olduğu konusunda çok halka açık oldum” diye devam etti. “Affedildiğim ve bu yolculukta bana eşlik ettiği fikri her geçen gün daha da iyileşiyor ve kendime fazla yüklenmemeye başlıyorum. Ve bence sonuçta bu, dünyadaki insanları cesaretlendirecek şey, burada bazen cesaret kırıcı, hayat suratınıza çarpıyor ve tekrar ayağa kalkmak zor olabilir.”

Justin BieberHailey Baldwin
Justin Bieber ve Hailey Baldwin bir etkinlikte birbirlerine bakıyorlar. (Matt Baron/Shutterstock)

“Ama Tanrı’nın kızgın bir adam olmadığına dair bir bakış açısına sahip olduğunuzda, o bizim neler yaşadığımızı bilen ve bizim kendimizin en iyi versiyonu olmamızı isteyen sevgi dolu, düşünceli, merhametli bir Tanrıdır” diye ekledi. “Ve benim için bu bakış açısı gerçekten her şeyi değiştirdi, adamım.”

O ve Hailey sevgi dolu bir evliliğe devam ederken Justin’in yeni bakış açısı gelir. 2018’in başlarında eski bir aşkı yeniden alevlendirdikten sonra, muhabbet kuşları o yaz nişanlandılar ve Eylül 2018’de bir adliyede otostop çektiler. Bir yıl sonra Güney Carolina’da aileleri ve arkadaşlarıyla daha resmi bir düğünleri vardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/justin-bieber-emotional-breakdown-marriage-fix-problems-interview-video/

Yorum yapın