Jussie Smollett, 2022 BET Ödüllerinde Nadir Görünüyor


Yeni müziğin “çok yakında” yolda olduğunu duyurmanın yanı sıra Smollett, yasal draması boyunca yanında olan destekçilerine bir mesaj paylaştı.

“Onlara tüm kalbimle sadece teşekkür ederim,” dedi çıkışa. “Asla tereddüt etmediler. Hiçbir zaman çitin üzerine çıkmadılar ve bunun için sonsuza dek minnettarım. Bunu hafife almıyorum.”

Devam etti, “Ailem, arkadaşlarım, gerçekler, destekçiler, sadece, bilirsin… Eğer sana hiç sarılamazsam, bil ki kalbimde gerçekten, gerçekten demek istediğim bir kucaklama var.”

Mart ayında Smollett, müfettişlere 2019 yılında iddia edilen bir nefret suçunun kurbanı olduğunu söyledikten sonra sahte polis raporu sunduğu için 150 gün hapis ve 30 ay denetimli serbestlik cezasına çarptırılmıştı. Avukatı mahkumiyetine itiraz ettikten sonra, Smollett hapis cezasına çarptırıldıktan sadece altı gün sonra serbest bırakıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335856/jussie-smollett-makes-rare-appearance-at-the-2022-bet-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir