Jüri Görevi’nden Ronald Gladden Ayrıntıları James Marsden ile Çalışıyor


Karar şurada: James Marsden onun gibisi yok Juri görevi gerçek hayatta kişilik.

Kendisinin son derece yükseltilmiş bir versiyonu olarak, büyülenmiş aktör bir ayını düşmanlık yaparak geçirdi Ronald Gladden, Amazon Freevee serisinin masum yıldızı. Ve 30 yaşındaki kişinin yakın zamanda ortaya çıkardığı gibi, gerçek James, çekimlerden sonra bir rahatlama olarak sona erdi.

Ronald, “Dürüst olmak gerekirse, vurulduğu ve ıskalandığı sırada,” dedi. ile ilgili haberler Juri görevi 25 Nisan kırmızı halı. “Onun gerçekte kim olmadığını öğrendikten sonra olağanüstüydü.”

Tabii ki James, Ronald ve jüri arkadaşlarının hukuk davaları sırasında tecrit altında bir ay geçirmelerinin sebebiydi. Ya da en azından 6. Jüri Üyesi buna inandırıldı. Arasında Batı dünyası yıldızının Hollywood maskaralıkları ve jürinin geri kalanının yoluna koyduğu tüm dramaya kapılması – bir Margaritaville’de sarhoş bir gece ve jüri içi bir romantizmde kanatçılık yapmak dahil – Ronald her şeyi adım adım attı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372658/lessigreaterjury-dutylessigreater-s-ronald-gladden-reveals-what-it-was-really-like-working-with-james-marsden?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir