Jurassic World’den Scott Haze Premiere’de Raptor Claw Crocs Giyer


Jurassic Crocs’a hoş geldiniz.

Scott Haze Universal Pictures’ın dünya galasında kırmızı halıya vurduğunda vahşi ayakkabılarını sergiledi. Jurassic Dünya Hakimiyeti6 Haziran’da Los Angeles’ın dünyaca ünlü TCL Çin Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi.

Büyük gecesi için, 38 yaşındaki, yırtıcı pençeleri ve ayak parmaklarından çıkan bir göz küresi olan vahşi bir çift gri Crocs ile aksesuarlı şık koyu renk takım elbise.

“Crocs bu özel ayakkabıları yaptı ve onları giymeye karar verdim, çünkü bu ayakkabılara 3.000 çift bağış yapacaklar. Mully Çocuk Ailesi Kenya’da,” Scott Live From E!’ye rahat vuruşlarını ve iyi amaçlarını anlattı. “Hiç böyle ayakkabıları olmamış üç bin çocuk.”

Oyuncu, “Dünyayı değiştiren olağanüstü bir organizasyon. 50.000’den fazla çocuğu kurtardılar. Yardım etmek için onları giydiğimi düşündüm.”

İçinde Jurassic Dünya Hakimiyeti– altıncı taksit Jura Parkı franchise ve son film Jura Dünyası üçleme— Scott, geri dönen yıldızların yanı sıra yeni karakter Rainn Delacourt’u canlandırıyor Chris Pratt​, Bryce Dallas Howard’ın, Laura Dern​, Sam Neill ve Jeff Goldblum.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333654/you-have-to-see-the-wild-raptor-claw-crocs-scott-haze-wore-to-the-jurassic-world-dominion-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel