Jurassic World Dominion Prömiyerinden Kırmızı Halı Görünümlerini Görün


Yazın en büyük filmi vizyona girmek üzere.

vizyona girmesi için geri sayım devam ederken Jurassic Dünya Hakimiyetioyuncular filmin Hollywood galası için bir araya geliyor.

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard’ın fotoğrafı., Laura Dern, Jeff Goldblum ve daha fazla oyuncu, dizinin üçüncü bölümünü kutlamak için 6 Haziran’da sahneye çıktı. Jura Dünyası üçleme.

Sinemaseverlerin filmi beyaz perdede görmek için birkaç gün daha beklemesi gerekse de, gişe rekorları kıran filmin bu dünyanın dışına çıkacağına şüphe yok. Yeni başlayanlar için, Jurassic Dünya Hakimiyeti film için İngiltere’den Malta’ya kadar dünya çapında 100’den fazla set çekti. Ayrıca, filmi büyük ekranda deneyimlemek için yerel sinema salonuna veya IMAX’a giderken, ileri teknoloji ile dinozorlar dünyamızda olmak üzere.

Hayranlar Bryce ve Laura gibi geri dönen favorileri görmek için canlansa da, Chris ayrıca bazı yeni yüzler vaat ediyor: DeWanda Bilgeseni uçurur.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333635/jurassic-world-dominion-premiere-red-carpet-fashion-see-every-look-as-the-stars-arrive?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel