‘Jurassic Park’ Yıldızı Ariana Richards ‘Dominion’ Halısında Yürüyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Ariana Richards


Galeriyi görüntüle

Jura Parkı yıldız Ariana Richards42 yaşındaki Los Angeles galasında yürümek için 6 Haziran’da kırmızı halıya geri döndü. Jurassic World: Hakimiyet Orijinal filmin yayınlanmasından 29 yıl sonra. Dünyaca ünlü bir seriyi başlatan orijinal filmde Ariana, Lex’in yanında Lex’i canlandırdı. Joseph Mazzello, küçük kardeşi Tim’i oynayan. Hollywood’daki Çin Tiyatrosu’na kocaman gülümsedi ve 13 yaşında film çekerken sahip olduğu uzun, sarı saçlarıyla oynadı. Artık ressam olan Ariana, uzmanlık alanıbeyaz bir debriyaj ve beyaz topuklu ayakkabılarla eşleştirilmiş bir kot pantolon takım içinde şık görünüyordu.

Ariana Richards
Ariana Richards, 1993 yapımı ‘Jurassic Park’ta 2022’de ‘Jurassic World: Dominion’ için halıda yürüyen yetişkin çocuk yıldıza karşı (Fotoğraf: AFF-USA/Moviestore/Shutterstock)

Ariana hiçbirinde görünmedi. Jura Parkı yan ürünler, ancak 1997 devam filminde bir kamera hücresi vardı Kayıp dünya ve halı için yürüdü Jurassic World: Yıkılmış Krallık Haziran 2018’de. Bununla birlikte, eski ortak yıldızlarından bazıları, yeniden başlatmanın üçüncü taksitine dahil edildi. Laura DernDr. Ellie Sattler’ı oynayan , rolünü yeniden canlandırıyor. Sam Neill Alan Grant olarak ve Jeff Goldblum Ian Malcolm olarak. Yeniden başlatma üçlemesinin yıldızları Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın fotoğrafı..

Ariana, “Çıktığında pek çok insanı etkileyen bir film,” dedi. Röportaj yapmak hakkında 2011 röportajı sırasında dergisi Jura Parkı. “Filmi yaratma deneyiminden zevk aldığım şeylerden biriydi ve sonra olan her şey, heyelan, hepsi bir sürprizdi. Her gün çok sayıda insanın beni tanıyacağı gerçeğine hazırlıklı değildim.” Jura Parkı genç bir Ariana’yı spot ışığına fırlattı ve yüzyılın başına kadar dokuz proje için rezervasyon yapmaya devam edecekti.

Ancak, oyunculuktan vazgeçti ve onun yerine resme yöneldi. Oyunculuğa ara vermeden önceki son rolü 2001’de geldi. Titreme 3: Mükemmelliğe Dönüş. Onun üzerindeki diğer tek kredi IMDb sayfa 2013 savaş köpekleri, mutant kurt adamların New York şehrinin varlığını tehdit ettiği bir bilim kurgu filmi.

Jura Parkı
Ariana Richards, ‘Jurassic Park’ta Joseph Mazzello ve Sam Neill ile birlikte oynuyor (Fotoğraf: Moviestore/Shutterstock)

ile sohbette Röportaj yapmak, Ariana kariyer değişikliği hakkında konuştu. “İnsanlar bana soruyor, ‘O halde oyunculuğu bıraktın mı yoksa işi bırakmaya mı karar verdin?’ Bunun bir seçim yapmakla ilgili olmadığını bilmelerini sağladım,” diye açıkladı. “Oyunculuk her zaman kanımda olan bir şey olacak. Daha çok görsel sanatlar ve insanlar için yağlı boya tablolar yapmak ilgimi çekti.” Ariana, gençken Lex’i oynayan bir oyuncu olduğu kadar tomurcuklanan bir sanatçıydı. Aslında, 1993 yılında röportaj yapmak ile birlikte Bobby Wygantparlak gözlü Ariana yönetmen için yaptığı bir tabloyu gösterdi Steven Spielberg Bu, filmde onu ve küçük erkek kardeşini, en sevdiği dinozor olduğunu söylediği bir Brachiosaurus’un boynundan aşağı kayarken betimliyor.

ile yaptığı konuşmada Röportaj yapmak, resim yapmayı tercih etse de oyunculuğa tamamen kapalı olmadığını kaydetti. “Gerçekten ilginç bir rol gelip beni bulsaydı, eminim bunu yapmaktan heyecan duyardım” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/jurassic-park-ariana-richards-jurassic-world-dominion-carpet-photo/

Yorum yapın

SMM Panel