Juno’nun Yıldızları Jennifer Garner ve Elliot Page 2022 Oscar’larında Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


Elliot Page, Jennifer Garner ve JK Simmons, ‘Juno’nun kazanmasından 15 yıl sonra En İyi Orijinal Senaryo Oscar’ını sundu.

vardı Juno 27 Mart’ta 94. Yıllık Akademi Ödülleri’nde yeniden bir araya gelecek. Elliot Sayfası, Jennifer Garnerve JK Simmons En İyi Orijinal Senaryo ödülünü sunmak için sahneye çıktı. Belfast. 15 yıl önce, bu ödül onların sevgili yetişkinlik filmine gitti. Juno bu güne kadar bir klasik olmaya devam ediyor, bu yüzden on buçuk yıl sonra yeniden birleşmenin Oscar sahnesinde gerçekleştiğini görmek oldukça harikaydı.

Jennifer Garner;  Elliot Sayfası
Jennifer Garner, Elliot Page ve JK Simmons 2022 Oscar’larında (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Juno tarafından yönetildi Jason Reitman ve Elliot’u beklenmedik bir hamilelikle uğraşan bir genç olarak oynadı. Jennifer, Juno’nun babasının müstakbel üvey annesi Vanessa Loring’i, JK ise Juno’nun babası Mac MacGuff’ı canlandırdı. Film, Elliot için En İyi Film ve En İyi Kadın Oyuncu da dahil olmak üzere dört Oscar adaylığı kazandı. En İyi Orijinal Senaryo ödülünü kazandı.

Jennifer Garner, Elliot Page ve JK Simmons
Jennifer Garner, Elliot Page ve JK Simmons 2022 Oscar’larında (Fotoğraf: Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

Elliot geçti Ellen Sayfası sırasında Juno. O zamandan beri yetenekli oyuncu transseksüel olarak ortaya çıktı. ile yaptığı röportajda istenmeyen meme dokusunu çıkarmak için üst ameliyat olduğu haberini verdi. Zaman Aralık 2020’de. Elliot ikonik derginin kapağı için poz verirken vücudunu değiştirip geçiş yaptığından beri “tamamen kim olduğumu” kabul etti.

Doğduğu vücutta “rahatsız” olduktan sonra karar verdiği ameliyat için “Hayatımı tamamen değiştirdi” dedi. Elliot, “Bu karmaşık bir yolculuk” diye itiraf ederken, “devam eden bir süreç” olduğunu da sözlerine ekledi. Başarılı oyunculuk kariyerine o dönemdeki dönüşümü ile geri dönmenin heyecanını da dile getirdi. “Artık bu bedende tamamen ben olduğum için oyunculuk yapmaktan gerçekten heyecan duyuyorum” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/27/jennifer-garner-elliot-page-reunite-juno-oscars-2022/

Yorum yapın