June’un Kızı Balkabağı, Yeni Doğan İkizlerinin İlk Fotoğraflarını Paylaştı – Hollywood Life


balkabağı Shannon


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Lauryn “Kabak” Shannon‘ın 1 aylık ikizleri kesinlikle çok güzeller! 22 yaşındaki Pumpkin, eşiyle ilk fotoğraflarını paylaştı. Josh EfirdGörüldüğü gibi 20 Haziran’da yeni doğan erkek ve kız bebekleri BURADA. Görüntüler, Balkabağı ve Josh’un kızları da dahil olmak üzere ailelerinin geri kalanıyla iki yeni eklemeyi tutarken gösteriyor Ella Grace4, oğlum Bentley Jameson1 ve Kabak’ın küçük kız kardeşi Alana “Bal Boo Boo” Thompson16, şimdi tam velayet sahibi olduğu kişi.

Lauryn "Kabak" Shannon
Lauryn “Pumpkin” Shannon ve ailesi, Paskalya 2022’de (Fotoğraf: Mega)

Kabak, üçüncü ve dördüncü çocuklarını 19 Mayıs’ta sezaryen ile karşıladı. Güneş. Bir kaynak yayına, “Anne ve bebekler mutlu ve sağlıklı ve Josh, bebeklerin sonunda burada olduğu için çok mutlu” dedi. Pumpkin’in hamileliği haberi, oğlu Bentley’i doğurmasından on ay sonra, Nisan 2022’de geldi. En büyük çocuğu Ella, Pumpkin ve Josh’un Las Vegas’ta evlenmesinden sadece birkaç ay sonra Aralık 2017’de geldi.

Balkabağının elleri gerçekten evde dolu. Dört çocuğu var, ayrıca küçük kız kardeşi Alana’yı yetiştiriyor. Balkabağı, kardeşinin tüm velayetini annelerine kaptırdı anne haziran42, Nisan 2022’de. Mahkeme tarafından elde edilen belgeler HollywoodYaşam Alana, Ağustos 2023’te 18 yaşına gelene kadar June’un Pumpkin’e nafaka olarak ayda 800 dolar ödemesi gerektiğini beyan edin. Pumpkin, yasal vasisi olarak Haziran ve Alana arasındaki “ziyaret”i de kontrol edecek.

Balkabağı Shannon ve Bal Boo Boo
Balkabağı Shannon ve Bal Boo Boo (Fotoğraf: MEGA)

Mama June o zamandan beri ailesindeki velayet değiştirme durumunu ele aldı. Alana o ortamda kalmayı tercih etti. İnsanlar velayet olayını anlamıyor. Biri ‘velayeti kaybetmiş’ gibi değil” dedi. görüntülü röportaj üzerinde Sayfa Altı’nın Sanal Gerçek Çayı. “Biz iletişim kurarız. Yani herhangi bir fark gibi değildi” Mama June’un Kefaret Yolu yıldız eklendi. “Tek fark, her gün burada, evimde yanımda oturmuyor.”

Mama June görünüşe göre iki yıldan fazla ayık ve artık eski sevgilisiyle çıkmıyor. Geno Doak. Aslında erkek arkadaşıyla evlendi Justin Stroud, 34, birkaç aylık flörtün ardından Mart ayı sonlarında. Onlar TikTok’ta tanıştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/mama-june-daughter-pumpkin-newborn-twins-first-photos/

Yorum yapın

SMM Panel