June Leaves Geno — Özet – Hollywood Life


June Leaves Geno — Özet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BİZ tv

yeni bir sezon Mama June: Kefaret Yolu 13 Mayıs’ta başladı ve beraberinde birçok dram da geldi. Başlamak, anne haziran bazı yasal dramalarla uğraşmaktır. Neyse ki, ona ait değil. Bu zamanlarda, Geno Doak cezasını bekleyen kişidir ve June da yola çıkmak üzeredir. Ama artık binmek istemediği bir yolculuk.

Özel olarak, June söyledi kızı Kabak artık Geno ile birlikte olmak istemediğini söyledi. Çok içtiğini ve kızlarıyla konuşmaktan hoşlanmadığını iddia etti. Onu terk edeceğinden korktuğunu söyledi, bu yüzden ona göz kulak oluyor. Ancak, sarhoş olduğu zaman, Balkabağı’nı aramak için fırsat kolluyor. Ve özellikle bir telefon görüşmesi sırasında June, Kabak’tan Geno’nun bir sonraki duruşmasına katılmasını istedi. Polisin onun güvenliği için etrafta olması ve Pumpkin’in de eve dönmesine yardım etmesi için adliyede ondan ayrılmak istediğini söyledi. Kabak isteksizce mahkeme duruşmasına gitmeyi kabul etti, ancak sadece geyik geyik onunla gitti.

Neyse ki, yakın zamanda ailesi için yeni bir ev satın alan Balkabağı için Doe Doe eşlik etti. Ve ikisi de bunun Alabama adliyesine gitmek zorunda oldukları son sefer olmasını umuyordu. June ayrıca, ondan ayrılmanın daha kolay olması için Geno’nun hapse gönderilmesini umuyordu, ama onu dehşete düşürecek şekilde bu olmadı. Geno’nun cezası ertelendi ve böylece ayrılıkları da ertelendi. Ama Pumpkin ve Doe Doe hala June’un Geno’yu terk etmesi gerektiğini düşünüyorlardı. Beklemenin anlamını görmediler ama June, Geno’ya veda etmek için yeterli cesareti toplayamadı. Balkabağı ve Doe Doe eve giderken o da onunla gitti.

June Leaves Geno — Özet – Hollywood Life
(biz tv)

Birkaç gün veya hafta sonra Balkabağı bebeği doğurdu. Bentley. June bebeğin doğumunu kaçırdı ve üç hafta boyunca üretimden çekildi. Ancak daha sonra yapımcılarla temasa geçtiğinde, onlardan onunla Alabama’daki bir otelde buluşmalarını istedi ve burada Geno’dan ayrıldığını ve saklandığını açıkladı. Ayrıca ilişkileri hakkında açıklayacak çok şeyi olduğunu ve insanların ne düşüneceği konusunda gergin olduğunu söyledi.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Mama June: Kefaret Yolu Cuma günleri saat 21.00’de WE tv’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/mama-june-road-to-redemption-june-leaves-geno-recap/

Yorum yapın