Julie Bowen, Konser İşaretiyle Harry Styles’a Komik Bir Şekilde Hareket Ediyor – Hollywood Life


Julie Bowen, Konser İşaretiyle Harry Styles'a Komik Bir Şekilde Hareket Ediyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: OConnor / AFF-USA.com / MEGA/ MediaPunch/Shutterstock

Julie Bowen52, son zamanlarda geri çekilmedi harry stilleri konser. Oyuncu, 28 yaşındaki şarkıcı için üzerinde ışıklar bulunan kalp şeklinde bir tabela ve özel bir mesaj getirdi. instagram onu tutarken ve kalabalığın içinde dururken gösterirken çekilmiş bir videosunu paylaşmak. Bir taraf komik bir şekilde “HARRY BEN YAŞLIYIM” yazarken, diğer taraf “AMA NE YAPTIĞIMI BİLİYORUM.”

“Harry! Buradayım! Ve ben ne yaptığımı biliyorum,” diye haykırdı Julie klipte. Beyaz bir grafik tişört ve açık mavi kot pantolonun üzerine ten rengi bir blazer giymişti ve saçlarını açık bırakmıştı. “Buradayım! HARRY!” ayrıca “Sign of the Times” şarkıcısını etiketlerken gönderiye altyazı ekledi.

Video yayınlandıktan sonra, Julie’nin hayranları yanıtları paylaşmak için yorumlar bölümüne gitti ve birçoğu gönderiyi beğendi. “Merak etme. Onları daha yaşlı seviyor, ”diye yazdı bir hayran, Harry’nin eski eski kız arkadaşlarına atıfta bulunarak. Bir başkası “Bu bir trend olmalı,” diye yazarken, üçüncüsü “Asla bilemezsin” dedi. Diğerleri ondan bahsetti Modern aile karakter, Claire Dunphy ve aynı hareketi yapıp yapmayacağı.

Julie Bowen, Harry Stilleri
Julie, son konserlerinden birinde Harry’ye yetişmek için bir işaret yaptı. (OConnor / AFF-USA.com / MEGA/ MediaPunch/Shutterstock)

Julie’nin dikkat çekici paylaşımı, Harry’nin en son kız arkadaşından ayrılmasının ardından gelir. olivia wilde. o ve merak etme sevgilim yönetmen, geçen yılın sonlarında ayrılmadan önce yaklaşık iki yıldır çıkıyor. 25 Ocak’ta, söylentilere göre eski sevgilisiyle görüldü. Ellis Calcutt Londra, İngiltere’de bir gezinti sırasında. İkisi durup birlikte biraz kahve içiyor gibi göründü, ancak arkadaştan fazlası olup olmadıkları belli değil.

Öte yandan Olivia, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisine sarılırken fotoğraflandıktan sonra manşetlere taşındı. Jason Sudeikisoğlunu paylaştığı Otis8 ve kızı Papatya, 6, ile. Bir kaynak, eski muhabbet kuşlarının tatlı an yakalanmadan önce bir toplantıda olduklarını söyledi ve görünüşe göre araları iyi. Olivia’ya Mayıs ayında CinemaCon’da sahnedeyken beklenmedik bir şekilde Jason tarafından gözaltı belgeleri sunulduktan sonra manşetlere çıktıkları düşünülürse, haberler biraz şaşırtıcı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/julie-bowen-makes-move-harry-styles-concert-sign/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir