Julie Bowen, Gençken Yeme Bozukluğu Geçirdi: Video – Hollywood Life


Julie Bowen, Gençken Yeme Bozukluğu Geçirdi: Video - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Julie Bowen, 52, gençken yeme bozukluğu olduğunu ortaya çıkardı. bu Modern aile şap, bunun bir “başa çıkma mekanizması” olduğunu ortaya çıkardı. Tamron Salonu Gösterisi, hem “hata yapma” hem de ergenlikle “mücadele etme” stresi arasında yemek yememek için “aç kalmasına” yol açan bir ilişki olduğunu açıklıyor. “Bu değişme hissinden hoşlanmıyordum,” diye açıkladı Tamron Salonu.

80’lerde yeme bozuklukları gibi konular da o kadar kolay tartışılmıyordu. “Hiçbir şey hakkında konuşmadık ve bu bana biraz… pis geldi. Ve farkettim ki, gerçekten aç kaldığında, hiçbir duygun olmuyor,” diye anımsıyordu. “Bu biraz şaşırtıcı. Vücut, ‘Bunun için zamanımız yok’ der. Bu yüzden bunun bir başa çıkma mekanizması olduğunu düşünüyorum, ”dedi talk-show sunucusuna.

Röportaj sırasında, ergenlik çağındaki deneyimini şimdi ergenlik çağındaki oğullarınınkiyle de karşılaştırdı. “Biliyor musun, komik çünkü benim üç oğlum var ve hepsi çok farklı. Ama bir tanesinin bana çok benzediğini görüyorum ve hep çizgilerin içini renklendirip A+ almaya çalıştığını görüyorum” dedi. Oliver15 ve ikizler John ve Gustav13.

“Ve düşünüyorum [as a teen] Dağınık olmayı veya hata yapmayı ya da kot pantolonunuzun tepesinden a- veya benzeri bir yağ çıkmasını yorumladım. [as] kendinizi zaptedemeyeceğiniz bir sembol. Çok fazla olduğunuzu ve iyi olmanın, kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak çizgilerin içinde kalmak anlamına geldiğini. Sıkı tutmak, ”diye düşündü. “Ve bu benim tavrım: sıkı. Ve bu arada, bu hiç eğlenceli değil. Yaşamanın eğlenceli bir yolu değil.”

Julie Bowen, Gençken Yeme Bozukluğu Geçirdi: Video - Hollywood Life
Julie Bowen, Baby2Baby galasında görülüyor. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Julie, hayatının ilerleyen dönemlerinde, 2009’da şimdi 13 yaşında olan ikizlerini doğurduktan sonra vücudunu utandırdığını açıkladı. “Herkesin cebinde bir cep telefonu ve bir kamera her zaman. 2009’da ikizlerim oldu ve Hawaii’de çekim yapıyordum Modern aile. Aradan bir yıldan az bir süre geçti ve hala bebek gibi bir parçam vardı, ”diye başladı.

“Çalışıyordum ve emziriyordum ve o sırada kocamla bikini giyerek okyanusa atladım – etrafta kimse yoktu – ve odaya çıktığımızda, kayaların arasında gizlenmiş gibi paparazziler vardı. ve en kötüsüydü. ‘Onun nesi var? Bu iğrenç’,” etkileşimi hatırladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/julie-bowen-eating-disorder-teenager-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir