Julie Andrews NBC Özel Programında Carol Burnett’i Kutluyor – Hollywood Life


Julie Andrews NBC Özel Programında Carol Burnett'i Kutluyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Trae Patton/NBC

Arkadaşlık hedefleri! Julie Andrews haklıydı Carol Burnett’in sırasında yan Carol Burnett: 90 Yıllık Kahkaha + Aşk TV ömür boyu arkadaşını desteklemek için özel. Nadir bir kamu görünümünde, Müziğin sesi 87 yaşındaki yıldız, Carol’ın 90. doğum gününde anıldığı ve televizyona çığır açan katkılarına saygı duruşunda bulunulan yıldızlarla dolu etkinlik için büyülendi. Efsanevi aktrisler yıllar boyunca kendi televizyon programlarından üçünde birlikte çalıştıkları için oldukça yakınlaştılar ve Julie eski dostunu kutlamaya hazırdı. Julie, Carol’a, “İlk tanıştığımızdan bu yana 62 yıl geçtiğine inanamıyorum, ahbap,” dedi. “Sabit hatlardan cep telefonlarına ve metne geçtik… ve ah, nasıl da güldük!”

Julie Andrews NBC Özel Programında Carol Burnett'i Kutluyor - Hollywood Life
Carol Burnett ve Julie Andrews, Nisan 2023’teki ‘Carol Burnett: 90 Years of Laughter + Love’ özel programında. (Trae Patton/NBC)

Carol ve Julie’nin onlarca yıllık bağı, 1962’lerden komik skeçler ve neşeli düetlerin video montajıyla tanıtıldı. Carnegie Hall’da Julie ve Carol1971’ler, Julie ve Carol, Lincoln Center’da ve 1989’lar Julie & Carol: Yeniden Birlikte. “Julie ve ben birbirimizle konuşmayı hiç kesmedik, sanki en başından beri birbirimizi tanıyormuşuz gibi, bu yüzden Julie ve benim birlikte bir özel etkinlik yapmamız gerektiği fikri doğdu. Carol önceden kaydedilmiş bir klipte komik bir şekilde açıkladı.

Montaj, iki aktrisin birbirleriyle tam bir uyum içinde olduğunu gösterdi ve bu ender dostluğu, ilk özel gösterileri için bir Emmy de dahil olmak üzere altına dönüştürdü. Julie montajın ardından Carol’a “Pek çok kez sırlarımızı paylaştık,” dedi. “Zor zamanlarda seni aradım ve ağlayacak bir omuza ihtiyacım vardı ve bu gece olmayı tercih edeceğim başka bir yer düşünemezdim. Ve ben seni çok seviyorum.”

Julie Andrews NBC Özel Programında Carol Burnett'i Kutluyor - Hollywood Life
Julie Andrews (sağda), Carol Burnett’e tatlı bir saygı duruşunda bulundu. (Trae Patton/NBC)

Broadway bebekleri Kristin Chenoweth Ve Bernadette Peters Ayrıca Julie ve Carol’ın şarkılarının kendi versiyonlarını söyleyerek kutlamaya yardımcı olmak için hazır bulundular. Ve bu, bir komedi varyete şovunun ilk kadın yönetmeni olarak televizyonun manzarasını değiştiren Carol’a haraç ödeyen yıldızlardan oluşan bir smorgasbord’un başlangıcıydı. Carol Burnett Gösterisi 1967’de, 11 yıllık koşusu boyunca 25 Emmy topladı.

Cher, Kristin Wigg, Charlize Theron ve daha fazlası, Carol’a kendi kariyerlerinde onlara ne kadar ilham verdiğini bildirmek için mikrofonu devraldı. Dolly Parton hatta uzak bir yerden Carol’a ‘mutlu yıllar’ diledi.

Ve akşamı çok daha özel kılmak için ve resmi, Başkan Joe Biden Ve First Lady Jill Biden önceden kaydedilmiş bir mesajla da sevgilerini gönderdiler. “Bir nesle ilham verdin” dediler. “Seni seviyoruz evlat, sen ulusal bir hazinesin.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/julie-andrews-carol-burnett-special/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir