Julianne Moore ve Kızı Liv Kozmetik Kampanyası İçin Birlikte Poz Verdi – Hollywood Life


Julianne Moore ve Kızı Liv Kozmetik Kampanyası İçin Birlikte Poz Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Julianne Moore61 yaşında, kendisi ve kızının ailede güzellikler yaşadığını kanıtladı. canlı, 20, yeni kozmetik kampanya fotoğrafları için poz verdi. Oyuncu ve benzer, kollarını birbirine dolayarak güzel yüzlerini dünyaya gösterdi. yeni resim 21 Temmuz’da Julianne’in Instagram sayfasında yayınlanan Hourglass Cosmetics’in We Glow kampanyası için. Julianne kahverengi uzun kollu balıkçı yaka bir bluz giyerken, Liv kahverengi fırfırlı bir bluz giydi ve her ikisinin de saçlarını aşağıya indirdi, göz alıcı enstantane.

Sevecen kız, başını annesinin omzuna yaslamış ve bir kolunu ona dolamıştı. Julianne, kameraya bir gülümseme gönderirken Liv’in elini tutarak aralarındaki bağı daha da gösterdi. Ayrıca kampanya için bir video reklamda göründüler ve Julianne’in “zulümsüz” ürünlerden bahseden bir seslendirmesini içeriyordu.

Julianne ve Liv’e ek olarak, kampanyada dört anne ve kızı daha yer aldı ve aralarında paylaşılan bağlantıya dikkat çekildi. Julianne süreci ve kocasıyla paylaştığı Liv için nasıl bir şey olduğunu anlattı Bart Freundlichile bir röportajda Harper’s Bazaar. Çıkışa, “Liv hiç böyle bir şey çekmedi ve bu yüzden herhangi bir ebeveyn gibi onun için endişelendim” dedi. “Ama başardı ve ikimiz de birbirimizi gerçekten cesaretlendirdik.”

Julianne Moore, Liv
Julianne Moore ve kızı Liv, önceki bir etkinlikte. (Matt Baron/Shutterstock)

Julianne ve Liv’in birlikte poz verdiğini gördüğümüz ilk yer Kum Saati’nin yeni kampanyası değil. Güzel kızlar geçmişte de etkinliklere katılıp kırmızı halılarda birlikte poz vermişler. Bir etkinlik 2018’deki Bottega Veneta şovuydu, burada ikisi de Julianne için bir pantolon ve Liv için beyaz kelebekli bir elbise de dahil olmak üzere siyah kıyafetler giydi.

Liv’e ek olarak, Julianne 24 yaşındaki oğlunun annesidir. Caleb, o da Bart ile paylaştığı. Ayrıca yıllar boyunca annesiyle birlikte çeşitli etkinliklerde yer aldı ve besteci ve söz yazarı olarak çalışıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/julianne-moore-daughter-liv-cosmetics-campaign-pics-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir