Julia Roberts’ın Kardeşi Eric İlişkileri Hakkında Konuştu – Hollywood Life


Julia Roberts, Eric Roberts


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Rob Latour/Shutterstock

Eric Roberts kız kardeşiyle olan ilişkisi hakkında bazı söylentileri temizliyor Julia Roberts. Julia ve ben her zaman iyiydik. Kara Şövalye 66 yaşındaki oyuncu, dizinin 1 Haziran’daki bölümünde açıkladı. “David Yontef ile Kadife İpin Arkasında” podcast. “Sanırım yıllar ve yıllar önce, bir film için basın turu yapıyordum… Güzel kadın [had been] piyasaya sürülmüş, ve bu yüzden Julia hakkında bir sürü soru soruyorlar. Ben de ‘Hey, pardon’ dedim. Benim hakkımda konuşabilir miyiz?”

Oyuncu, yorumunun “çok komik” olduğunu düşündüğünü ancak basına katılan gazetecilerin alaycılığını anlamadığını kaydetti. “Ve tabii ki, o zaman sanki, ‘Ah, onların bir sorunu var.’”

Eric Roberts
Eric Roberts (Rob Latour/Shutterstock).

Eric, daha sonra, sözde bir serpinti hakkındaki raporlara boyun eğmeyerek, o röportajı takip eden yılları gelişigüzel bir şekilde bitirdi. En iyi arkadaşımın düğünü yıldız.

“Birden… hakkında duymak [these issues] kız kardeşimle var yapmadığımı [actually] kız kardeşimle birlikte Her yerde ortaya çıkıyorlar ve bana onlar hakkında gerçek sorunlarmış gibi soruluyor” dedi. “[I’d say,] “Ah, bunun farkında değildim.” … [It] patladı ve patladı ve tüm bu şeyler oldu, değildi ve [there was gossip that] Birçok konuda anlaşamıyoruz.”

Konuyla ilgili spekülasyonlara rağmen Eric, kendisi ve Julia’nın çeşitli iniş çıkışlarla tipik bir kardeş ilişkisi olduğunu açıkladı. “Kız kardeşim ve ben, hep konuştuk, hep orospu olduk. Her zaman eğlendim, [we’ve always] birbirini tanımak. Bu kadar basit,” dedi Eric.

Devam etti, “Kız kardeşimi tanımayı seviyorum. O havalı bir piliç, kız kardeşim. … Bir sürü şey yapıyor ve … Bunu görmezden gelmiyorum. Sadece basınla onun saçından uzak duruyorum. Bu kadar. Ve o benim dışımda kalıyor. Dürüst olmak gerekirse, eğer kendi filmini çekiyorsan … ve basın sadece ailenizin herhangi bir üyesi hakkında konuşmak istiyor, bu biraz ‘Neden?’ gibi bir şey.”

Julia Roberts
Julia Roberts sette (Jose Perez / SplashNews.com).

Küçük kız kardeşine karşı her zaman özel bir sevgisi olmasına rağmen, Ocak 2018’de bir röportajda itirafta bulundu. Vanity Fair geçmişteki madde kullanımının ilişkilerini olumsuz etkilediğini söyledi.

“Bunu bir düşüş olarak nitelendirmezdim. Kız kardeşlerim için deli oluyordum. Onları sevdi, onlara hayran kaldı. Onlar benim için değerliydi ve çok yakın zamanlarımız oldu” dedi. çıkışa söyledi o zaman.etrafta olmak yorucuydu: şikayet, suçlama, zevk alamama. Benim dünyamdaki herkesin bazen bir molaya ihtiyacı vardı ve buna Julia da dahil olmalı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/julia-roberts-brother-eric-speaks-relationship/

Yorum yapın

SMM Panel