Julia Roberts Görülmesi Gereken Saç Dönüşümünde Çarpıcı Yeni Görünümünü Tanıttı


Julia Roberts taze kesimiyle baş döndürüyor.

bu Güzel kadın aktris kısa bir süre önce saçaklı kahkülleri piyasaya sürdü ve baharın her zaman ticari marka görünümünüzü değiştirmek için iyi bir zaman olduğunu kanıtladı. İmza stili uzun bir tek uzunlukta ‘do’dan oluşan Julia, dramatik dönüşümünü 27 Mart’ta Cenevre’deki Watches and Wonders etkinliğinde sergiledi.

Julia, kırmızı halı görünümü için zahmetsizce dalgalı, dokulu bir görünüm sergiledi ve saç stilini kirli beyaz bir pantolon takımı ve uyumlu bir yelekle eşleştirdi. Aksine, stil anı, 70’lerin rock ‘n’ roll modasının modern bir yorumu gibi hissettirdi ve sızdı. Daisy Jones ve Altı vibrafon.

bu Çelik Manolyalar yıldızın tüylü kakülleri – gittiği kuaförün izniyle Serge Normant– kayda değer tek güzellik makyajı da değildi. Ayrıca saç rengi uzmanı tarafından canlı kırmızımsı kahverengi bir boya ortaya çıkararak saç rengine rötuş yaptı. Kadı Lee.

Akşamın ilerleyen saatlerinde Julia, vücuduna tam oturan bir eldiven gibi oturan siyah uzun kollu bir elbiseyle büyüledi. tarafından stil elizabeth stewartaktris yeni kesimini ve rengini tamamlayan parlak zümrüt yeşili bir Chopard kolye taktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369579/julia-roberts-debuts-bangin-new-look-in-must-see-hair-transformation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir