Julia Fox, Cannes’da Şeffaf Cam Üstte Meme Ucunu Serbest Bıraktı


Julia Tilki‘ın son moda ifadesi kristal kadar net.

bu Kesilmemiş Taşlar aktris, 2023 Cannes Film Festivali sırasında Art of Elysium Paradis’in 25. yıl dönümü partisinde şeffaf bir üstte meme ucunu serbest bırakarak tüm gözlerin üzerinde olduğundan emin oldu.

21 Mayıs etkinliği için Julia, su damlası şeklindeki bir gövde ve zarif boyun askılarından oluşan heykelsi bir cam göğüs parçasına sahip avangart bir elbiseyle bu duruma yükseldi. Tasarımın alt yarısı, daha fazla drama için dışarı fırlayan katmanlı bir balon ve yere kadar uzanan bir tren ile hacimli beyaz bir etek içeriyordu.

Son rötuşlara gelince? 33 yaşındaki cesur görünümü damla küpeler, parlak koyu kırmızı bir dudak ve zahmetsizce bol bir kabarıklıkla eşleştirdiği için hiçbir ayrıntı gözden kaçmadı.

Bu, Julia’nın cam benzeri bir göğüs zırhını ilk kez takması da değil. 13 Eylül’de Parsons MFA Öğrenci Moda Şovunda kristal benzeri bir üst ve denizkızı kuyruğu eteği giyerek New York Moda Haftasını kasıp kavurdu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375131/julia-fox-frees-the-nipple-in-see-through-glass-top-at-cannes-film-festival-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir