Julia Fox, Cannes 2023’te Cesur Plastik Palyaço Görünümü Giydi


Julia Tilki plastikte hayatın harika olduğunu kanıtladı.

bu Kesilmemiş Gems oyuncusu, 2023 Cannes Film Festivali’nde bir başka cesur moda hamlesi daha yaptı, bu sefer tamamen transparan plastik bir görünüm giydi. İdöl Palm Beach’te parti sonrası.

2 Mayıs etkinliği için, 33 yaşındaki kadın, bir palyaço takımını anımsatan üç beyaz tüylü ponpon ve hacimli çan kollara sahip şeffaf bir ceketle sütyensiz giderken meme ucunu bir kez daha serbest bıraktı. Göz alıcı üstünü uyumlu büyük beden pantolon, beyaz G-string, hoş topuklu ayakkabılar ve beyaz mohawk bere ile eşleştirdi.

Son rötuşlara gelince? bu Kukla aktris, pudra beyazı fondöten, bebek mavisi göz farı ve siyah dudak ile sirk temasına uygun kaldı.

Julia’nın palyaço benzeri görünümü kesinlikle dikkatleri üzerine çekse de, bunu değiştirmeyi başardı. İdöl prömiyer. Kırmızı halıyı süslerken, tek omuzlu yanardöner bir elbiseyle kıyafetinin siyah kravatlı bir versiyonunu giydi. Nicolas Jebran korseli bir bele, yere kadar uzanan dramatik pelerine ve uyluk hizasında yırtmaca sahipti. Elbiseyi opera boyu şeffaf eldivenler ve şeffaf stilettolarla eşleştirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375247/julia-fox-wears-bold-plastic-clown-look-at-the-cannes-film-festival-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir