Jude Law’ın Star Wars Evrenine Nasıl Katıldığını Öğrenin


bu Yıldız Savaşları evren “Hey Jude” demeye hazır.

26 Mayıs tarihinde, Yıldız Savaşları Kutlama paneli açıklandı Jude Hukuku başrolde olacak Star Wars: İskelet Mürettebatıgöre Haftalık eğlence. Henüz ismi açıklanmayan merakla beklenen dizi, geçtiğimiz günlerde yaşananların ardından geçiyor. Jedi’ın dönüşü tarafından geliştirildi ve Jon Watts ve Christopher Ford.

Law’ın karakter detayları henüz açıklanmasa da, yakında çekimlerine başlanacak ve 2023’te vizyona girecek olan dizi, “küçücük bir gezegenden kazara kaybolan yaklaşık 10 yaşındaki bir grup çocuğun hikayesi. içinde Yıldız Savaşları Watts panel sırasında paylaştı. “Ve bu, eve dönüş yolunu bulmaya çalışan yolculuklarının hikayesi.”

Dave Filoniyanında yürütücü yapımcı olarak görev yapacak olan Jon Favreauatladı ve ekledi, “Bu bir çocuk şovu kadar Klon savaşları. Ve ben, insanların kafalarını kestik gibiyim Klon savaşlarıbu yüzden bunun en iyi önlem olduğundan emin değilim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332529/find-out-how-jude-law-is-joining-the-star-wars-universe?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel