Joy-Anna Duggar Doğum Yaptı, Yeni Bebeği Austin Forsyth İle Karşıladı


Jill Duggar (m. Derick Dillard)

Jill, 17 Mayıs 1991’de doğdu. Ebeveynlerininkini anımsatan bir aşk hikayesinde Jill, (yaklaşık 45 dakika uzakta büyüyen) Derick ile ilk kez 2011 Noel’inde kilise grubuyla şarkı söylerken Duggar ailesinin meskenine uğradığında tanıştı. .

O zamanlar bunun hakkında pek düşünmemişti ama Derick, Jim Bob’a görevi için iki yıllığına Nepal’e gittiğinde onun dua danışmanı olup olmayacağını sordu. Mart 2013’te Jill, düğün web sitelerinde yayınlanan bir hikayede şunları hatırladı: “Derick, babamı aradı ve ona bir son vermek ve birlikte dua etmek için ve ben odaya girdim. Diğer zamanların aksine, yeni dinledim, bu sefer babam Derick’e odaya yeni geldiğimi söyledi ve bana biraz kendinden bahsetmesini istedi. O akşam kısaca konuştuk ama sonraki aylarda onun hakkında pek düşünmedim.”

Böylece Jim Bob çöpçatanlık yaptı ve Jill ve Derick e-posta ve Skype üzerinden yakınlaşarak anlaştılar. Baba ve kızı o Kasım ayında Nepal’de Derick’i ziyarete gittiler ve Jill ve Derick birbirlerine aşık olmaya devam ettiler. Şubat 2014’te Derick, Jim Bob’dan kızıyla evlenmesini istedi ve 21 Haziran 2014’te evlendiler.İsrail6 Nisan 2015 doğumlu, samuel8 Temmuz 2017 doğumlu ve Frederick7 Temmuz 2022 doğumlu.

Çift rol aldı 19 Çocuk ve Sayma ve sonra, Güvenmek. Derick, TLC realite yıldızı arkadaşı hakkında homofobik açıklamalar yaptıktan sonra 2017’de gösteriden kovuldu. Jazzy Jennings.

Jill ve Derick, Amazon Prime Video belgeselinde ailesini çevreleyen tartışmalar ve dini inançlar üzerine düşünüyor Parlak Mutlu İnsanlar: Duggar Aile Sırları2 Haziran 2023’te gösterime girecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375044/joy-anna-duggar-gives-birth-welcomes-new-baby-with-austin-forsyth?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir