Joshua Jackson, Michelle Williams’ın Oscar Adaylığını Nostaljiyle Kutladı


Michelle Williams’ın Oscar adaylığı bir nostaljiyle geldi.

Sonrasında Michelle Williams daki çalışmasıyla beşinci Akademi Ödülü adaylığını aldı. Fabelman’lareski Dawson’ın Deresi ortak yıldız Joshua Jackson nostaljik bir kutlama mesajı ile şapkasını eğdi.

“5 Akademi Ödülü Adaylığı!!! Kutsal Musa,” Doktor Ölüm yıldız, 24 Ocak’ta Instagram Hikayelerinde Michelle’in eski bir fotoğrafını paylaşırken yazdı. Meşgul Philipps. “Bilmiyorum ama bunun hepimiz çocukken pis bir su birikintisinde çekildiğini hayal ediyorum. Ne harika bir yolculuk yapmışsın. Tebrikler!”

1998’den 2003’e kadar The WB gençlik dramasının altı sezonunun tamamında Michelle ile birlikte rol alan Joshua, ona övgülerini gönderen tek eski oyuncu değildi. Gelecekteki en iyi arkadaşıyla tanıştığı beşinci sezonda kadroya katılan Busy, Michelle’in yolculuğunu yansıtan dokunaklı bir övgü yazdı.

Busy, Instagram gönderisinde “Seni seviyorum MW” yazdı. “Hayalini kurduğun hayatı ve kariyeri inşa ettiğin için seninle sonsuza kadar gurur duyuyorum, insan olmanın ezici ezici acısı bazen yapıp yapamayacağımı merak etmene rağmen. Ama sonra derine iner ve tekrar denersin. denemekten ASLA vazgeçmedin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362514/joshua-jackson-celebrates-michelle-williams-oscar-nomination-with-lessigreaterdawson-s-creeklessigreater-throwback?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir