Joshua Hall ve Geçmiş Evlilikleri Hakkında Her Şey – Hollywood Life


christina haack


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Christina Haack üçüncü kez evli bir kadın! Emlakçı ve HGTV yıldızı, kendisinin ve erkek arkadaşının olduğunu açıkladı Joshua Salonu 5 Nisan’da gizli bir törenle düğümü bağladı 38 yaşındaki Christina, o zamanki kocasıyla birlikte ün kazandıktan sonra yaklaşık on yıl boyunca birkaç farklı gerçeklik odaklı şovla ağın temel unsurlarından biri oldu. Tarek El Musa üzerinde Flip veya Flop. Joshua Hall ve eski kocalarıyla evliliği hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

Joshua Salonu

Joshua Hall ve Geçmiş Evlilikleri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Christina & Josh’un düğünü Nisan 2022’de açıklandı. (MEGA)

Christina, evlendikten kısa bir süre sonra emlakçı Joshua Hall ile çıkmaya başladı. Karınca Anstead Bitti. bu Flip veya Flop Ev sahibi, ikisinin Temmuz 2021’de Instagram’da Joshua hakkında fışkırdığı bir gönderide birkaç aydır birlikte olduğunu açıkladı. Duygusal başlıkta “Josh ile korku ya da savaş ya da uçuş halinde olmadığımda tanıştım” diye yazdı. “Onu hemen çılgınca koruyucu hissettim ve onu kendime saklamak ve kasırga (medyanın ilgisi) çarpmadan önce birbirimizi tanımak istedim. Birbirimizi tanımak için birkaç sağlam ay geçirdik ve her saniyesini sevdim.”

Çift, o yılın Eylül ayında, ikisi Meksika, Cabo San Lucas’ta tatil yaparken Josh’un soruyu sorduğunda nişanlandı. Nişan yüzüğü 5 karattı ve yaklaşık 150.000 dolar değerindeydi. Gizli düğünlerinin haberi 5 Nisan’da bildirildi. Sahilde Christina yıldızın emlak ruhsatındaki soyadını Hall olarak değiştirdiği bildirildi (başına TMZ) ve ayrıca Instagram’daki adını da güncelledi. Çiftin küçük bir törene ev sahipliği yapmayı planladığı bildiriliyor.

Çift, gizlice evlendikten sonra sosyal medyada birbirlerine girdi. Josh karısına sevgi dolu bir haraç yazdı. Instagram 14 Nisan’da. “Benim diyebildiğim bu kadın inanılmazdan başka bir şey değil. Hiç kimse ya da hiçbir şey onu mutluluğa/başarıya ulaşmaktan alıkoyamaz. Kimsenin onayına ihtiyacı yok ve kesinlikle kimsenin onaylamamasının onun hayatında yaptığı şeyi etkilemesine izin vermiyor” diye bir fotoğrafının altına yazdı.

Karınca Anstead

Joshua Hall ve Geçmiş Evlilikleri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Christina ve Ant neredeyse iki yıldır evlilerdi. (AFF-ABD/Shutterstock)

Christina ve Tarek 2017’de boşandıktan sonra, Araba Aşkına sunucu Ant Anstead, 43, o Kasım. Yaklaşık bir yıllık flörtün ardından, çift Aralık 2018’de (ayrıca gizlice) düğümü bağladı. Evlendikten yaklaşık bir yıl sonra çiftin ilk çocukları, bir erkek bebekleri oldu. Hudson, 2, Eylül 2019’da birlikte. İlişkide her türlü önemli dönüm noktasına ulaşmış olsalar da, çiftin evliliği böyle olmayacaktı ve iki yıldan az bir evlilikten sonra Eylül 2020’de ayrıldılar. “Karınca ve ben ayrılmak için zor bir karar verdik. Birbirimize minnettarız ve her zaman olduğu gibi çocuklarımız önceliğimiz olmaya devam edecek. Desteğiniz için teşekkür ederiz ve gelecekte gezinirken bizim ve ailemiz için mahremiyet istiyoruz, ”diye yazdı haberi paylaşan bir Instagram başlığında.

Çiftin boşanması 2021’de sonuçlandı, ancak ayrılıktan bu yana bazı yasal savaşlarla karşı karşıya kaldılar. Ant, 28 Nisan 2022’de oğullarının tam velayetini almak için talepte bulundu. Christina, başvuruya bir açıklama yaparak yanıt verdi. HollywoodLife. “Karınca’nın yaptığı beni derinden üzüyor. Eğer bu gerçekten Hudson ile ilgiliyse, kendisinin ve avukatımın önerdiği gibi, bunun özel bir yargıç veya arabuluculuk ile özel olarak ele alınması gerekirdi” dedi. “İnişler ve çıkışlardan payıma düşeni aldım ama iyi bir anneyim ve çocuklarımı tüm kalbimle seviyorum ve onları her zaman koruyacağım.”

Hudson dışında Ant’ın iki çocuğu var Amelie18 ve arşiv15, eski karısıyla Louise. Ayrılıktan bu yana Ant, aktrisle bir romantizm başlattı. Renee zellweger Haziran 2021’de.

Tarek El Musa

Joshua Hall ve Geçmiş Evlilikleri Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Christina ve Tarek, ‘Flip or Flop’ta rol almadan önce evlendiler. (Invision/AP/Shutterstock)

Christina ve Tarek El Moussa, ikisi de HGTV yıldızı olmadan çok önce evlendi. Çift, birlikte rol almaya devam etmeden yıllar önce 2009’da düğümü bağladılar. Flip veya Flop birlikte. Çiftin evlilikleri sırasında iki çocukları oldu. Taylor, 11 ve Brayden, 6. Ne yazık ki, çift 2016’da ayrıldı ve boşanmaları 2017’de sonuçlandı. Evlilikleri uzun sürmese de, çift birlikte ev sahipliği yapmaya devam etti. Flip veya Flop gösteri 2022’de sona erene kadar birlikte. Görünüşe göre çift, çocuklarına ortak ebeveynlik yapmak konusunda iyi durumda ve gösteri sona erdiğinde bile Tarek, gösteriye veda etmek için eski sevgilisine dokunaklı bir mesaj yazdı. “Bence oldukça iyi bir iş çıkardık ve geleceğin ikimiz için de sahip olacağı şeyler için heyecanlıyım ve ona en iyisini diliyorum!” Instagram’da yazdı.

Çiftin ayrılmasının ardından Tarek çıkmaya başladı. gün batımını satmak yıldız Heather Rae Genç, ve çift Ekim 2021’de evlendi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/christina-haack-husband-4721247/

Yorum yapın

SMM Panel