Joshua Bassett, Olivia Rodrigo’yu Konserde Angry Fan’dan Savunuyor – Hollywood Life


Joshua Bassett


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Stewart Cook/Shutterstock

Joshua Bassett22, eski kız arkadaşına yönelik nefreti takdir etmedi Olivia Rodrigo, 20, son konserlerinden birinde seyircilerden geldi. Joshua, 12 Mart Pazar günü Portland, Oregon’da “Set Me Free” adlı şarkısını seslendiriyordu ve bir hayran kalabalığın içinden aniden “F*** Olivia” diye bağırdı. Joshua, şarkının tek bir ritmini bile kaçırmadan kaba yorumu yapan kişiye yan gözle bakarak hemen seyircilere baktı. Performansına devam etmek için dikkatini tekrar piyanoya çevirmeden önce başını salladı ve gözlerini devirdi.

olay kameralara yansıdı TikTok, hayranların Joshua’yı böylesine halka açık bir ortamda eski kız arkadaşını ustaca savunduğu için övdüğü yer. Bir hayran Joshua hakkında “Bu adama saygı gösterin” dedi. Başka bir hayran, “O çok sağlıklı ve iyi, onu seviyorum” dedi. Joshua’nın hayranları ayrıca, “Set Me Free”, Olivia’nın yaşadığı travma hakkında olduğu için, Olivia hakkında söylenmenin özellikle saygısız olduğuna dikkat çekti. çocukluk cinsel istismarı.

Disney+’da birlikte rol alan Joshua ve Olivia Lise Müzikal: Müzikal: Diziile aşk üçgeni içinde olduğu iddia edildi. sabrina marangoz, 23, Olivia’nın hit şarkısı “Driver’s License”a ilham kaynağı oldu. Daha sonra Joshua ve Sabrina, üçlü arasındaki dramla ilgili gibi görünen yürek burkan sözlere sahip şarkılar yayınlayarak yangını körüklediler. Joshua ve Olivia, romantizmi ve ayrılığı asla onaylamadılar ama inkar da etmediler.

Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo ve Joshua Bassett (Fotoğraf: Stewart Cook/Shutterstock)

İçinde GQ röportaj Haziran 2021’de yayınlanan Joshua, LGBTQ topluluğunun bir üyesi olarak ortaya çıktı ve sözde aşk üçgenine de değindi. “En zor şeyin” birçok yönden “dilimi ısırmak” olduğunu açıkladı, ancak gerçek şu ki, bu tür şeylerden herhangi biri hakkında konuşmaya çalışmak bir tür kayıp bir dava gibi ve ben bunlardan herhangi birini beslemeyi reddediyorum. saçmalık, bu yüzden yapmıyorum. Joshua ekledi, “[Everyone] bana Sabrina ve Olivia’yı soruyor. Neden bu kadınlara oldukları gibi odaklanmıyoruz? Bir erkekle olan ilişkileri yerine yaptıkları sanata ve ne kadar harika olduklarına odaklanalım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/joshua-bassett-defends-olivia-rodrigo-concert-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir