Josh Radnor, Babanla Nasıl Tanıştığıma Nasıl Dahil Oldu?


Ted’le tanıştın mı?

Josh Radnorbaş karakteri Annenle nasıl tanıştım pek gündeme gelmedi Babanla Nasıl Tanıştım henüz, ama varlığının bilinmesini sağladı, misafirperverdi Hilary Duffkarakteri Sophie’yi kendi evrenlerine dahil ediyor.

Oyuncu özel olarak E’ye “Josh ile gerçekten güzel e-posta alışverişim oldu” dedi! 7 Şubat set ziyareti sırasında haberler. “Neredeyse meşaleyi geçmesi güzeldi.”

Hilary devam etti, “Her seferinde bir ay boyunca birbirimize cevap vermeme alışkanlığımız var ve sonra tekrar başlayacak. O çok iyi, burada olmasını çok isterim.”

Josh’un eski rol arkadaşları Neil patrick harris Ve Cobie Smulders Hulu spinoff’unda orijinal karakterlerini zaten yeniden canlandırmış olan Hilary, tüm çeteyi tekrar bir araya getirene kadar razı olmayacak.

Hilary, “Şovlarında çok harikalardı,” diye paylaştı. “Karakterleri o kadar belirgindi ki, yaptıklarına ve şakalaşma biçimlerine o kadar güveniyorlardı ki. Dans gibiydi. Bundan bir gram bile olsa harika bir iş çıkarıyor olurduk. onları ve hepsini istiyoruz, eğer bu bir olasılıksa.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364839/hilary-duff-teases-josh-radnor-s-involvement-in-lessigreaterhow-i-met-your-fatherlessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir