Josh Peck ve Paige O’Brien Hoş Geldiniz Bebek No. 2


Bu Babanla Nasıl Tanıştım star ikinci oğluyla yeni tanıştı.

Josh Peck ve Paige O’Brien adında bir oğlu olan ikinci çocuklarını karşıladılar. Shai Miller Peck14 Ekim’de paylaştılar. Ailenin yeni üyesi kardeşine katıldı Max Milo Peck3. 35 yaşındaki Josh, ağabeyinin yanında uyuyan yenidoğanın tatlı bir görüntüsünü yayınladı ve fotoğrafa başlık attı sadece bebeklerinin adıyla.

John Stamos basitçe “PEFECTION” yorumunu yaparken Bryan Greenberg “Josh adında bilge bir adam bana ebeveyn olmanın tek kötü yanının kötü yanı olmaması olduğunu söyledi!” dedi.

Meghan McCain ayrıca Josh’un Shai’nin fotoğrafına üç kalp emojisi ile yorum yaptı.

Paige kocasıyla aynı resmi paylaştı ve Max’in ağzında emzik olan küçük kardeşini öptüğü siyah beyaz bir yakın çekim ekledi. Başlık attı, “Shai” ve mavi bir kalp emojisi ekledi. Başka bir tatlı resim, yenidoğanın elleri kulaklarının çevresinde ve dinlenirken gözleri kapalıyken tek başına çekilmiş bir fotoğrafıdır.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350613/josh-peck-and-paige-o-brien-welcome-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir